VU KHF vs Grizliai (62:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“

2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 16:35 val., peržiūros: 1284

Sausio 23 dieną „Santaros“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT pirmenybių“ rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „VU KHF“ priemė svečius „Grizlius“. „VU KHF“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir tris kartus buvo pralaimėję. „Grizlių“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Grizliai“ (0:4). Į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (6:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (8:10), o minutės pertraukėlės paprašė „VU KHF“. Po jos svečiai pasivijo šeimininkus (10:10). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių „Grizliai“ turėjo vieno taško persvarą (14:15).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes „VU KHF“ buvo priekyje rezultatu 17:16. Sužaidus dar vieną minutę „VU KHF“ prireikė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė trys taškai (21:18). Po jos komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (21:24). Vėliau spurtavo „VU KHF“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (29:24). Per paskutines dvi kėlinio minutes šeimininkai išlaikė pranašumą (34:26).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Grizliai“, kurie pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus antrai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (38:37). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „VU KHF“ (44:37). Septintą minutę „Grizliai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (47:45). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, o sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė keturi taškai (50:46).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandos apsikeitė taikliais metimais (53:48). Antrą minutę spurtą pradėjo „Grizliai“ kurie po dviejų taiklių tritaškių buvo priekyje (53:54). Sužaidus dvi minutes minutės pertraukėlės paprašė „VU KHF“. Po jos svečių pranašumas padidėjo iki šešių taškų (53:59). Devintą minutę „VU KHF“ buvo pavykę sumažinti varžovų persvarą iki keturių taškų (60:64). Netrukus komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (62:66). Visgi „Grizliai“ rungtynių pabaigoje neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 62:69.

“Grizliai“ iškovojo aštuntą pergalę, o „VU KHF“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Grizlių“ treneris P.Čerkauskas: „Pergalę vėl lėmė puikus M. Valaičio žaidimas. Šiaip į žaidimą šiandien įsitraukė visi, daug žaidėjų žaidė. Priešininkų komandoje buvo tik šeši žaidėjai. Mes žaidėjus dažnai keitėme, todėl rungtynių pabaigoje jie turėjo daugiau jėgų ir iškovojo pergalę.“

„VU KHF“ komandos treneris A. Ladyga: „Šiandien trūko mums dviejų starto penketo žaidėjų. Ketvirtame kėlinyje nesisekė sustabdyti varžovų taiklių tolimų metimų, jie pataikė ir iškovojo pergalę.“

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Kiveris – 17 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Žirgulis – 7 tšk.

Grizliai: Arūnas Budrys – 20 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 10 tšk.

Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „VU KHF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:05 val.)