VU KHF vs Veiverių „Amberis“ (73:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „VU KHF“

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 20:05 val., peržiūros: 1146

Lapkričio 15 dieną, 14:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir Veiverių „Amberis“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje šeimininkai startavo su milžiniška jėga ir jau pirmojo kėlinuko metu turėjo dviženklį pranašumą (21:6), tačiau Veiverių „Amberis“ nenuleido rankų ir labai greitai atstatė lygybę. Nuo to momento iki pat susitikimo pabaigos vyko labai atkakli kova taškas į tašką, o geriau paskutinėmis minutėmis sužeidę „VU KHF“ žaidėjai pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 73:66.

Rungtynes „VU KHF“ krepšininkai pradėjo lengvai ir užtikrintai, o tiesiog nesulaikomas jų puolimas leido jau pirmosiomis minutėmis nutolti ir jų pranašumas tiesiog žaibiškai tapo dviženklis. Veiverių „Amberis“ ne tik prametė praktiškai viską, bet ir ne kartą tiesiog padovanojo kamuolius varžovams. „VU KHF“ dominavo viso pirmojo kėlinuko metu ir vienu metu turėjo net 15 taškų persvarą. Tačiau netrukus jų puolimas išsiderino, o svečiai pagaliau pataikė ir pradėjo artėti. Skirtumas nepastebimai ištirpo, o po serijos tolimų metimų Veiverių „Amberis“ pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai 35:36.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas taip pat buvo permainingas, tik dabar nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo, tad kova vyko taškas į tašką. Komandos kovojo kietai ir pražangų fiksuojama buvo vis daugiau, o galiausiai krepšininkai taškus rinko praktiškai vien tik baudų metimais. Rungtynėms artėjant į pabaigą geresnėje situacijoje atsidūrė „VU KHF“ žaidėjai, kurie pasiekė 9 taškų pranašumą. Veiverių „Amberis“ sugebėjo sugražinti nedidelę intrigą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškelių, bet pražangų taktika paskutinėmis sekundėmis nepasiteisino ir „VU KHF“ laimėjo rungtynes rezultatu 73:66.

„VU KHF“:

„rungtynių pradžioje pavyko pabėgti, pasiekėme solidų pranašumą, bet paskui žaidėjai atsipalaidavo, o žaidimas buvo atkaklus ir pat pabaigos“.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Jakštas – 15 tšk., Marius Lukauskas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Aurimas Kiveris – 13 tšk. (14 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Martynas Juodis – 16 tšk., Rokas Puikys – 14 tšk., Gintaras Žilinskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Saimonas Pažėra – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:03 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)