Kleboniškio „Vilkai“ vs BK Centre (65:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 997

Balandžio 7 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos Kleboniškio „Vilkai“ (šeimininkai) ir „BK Centre“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje Kleboniškio „Vilkai“ greitai nutolo ir jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą, tačiau jau antrąjį kėlinuką jie sugebėjo pralaimėti net 15 taškų skirtumu ir paleido varžovus tolyn. Visą likusį laiką svečiai išlaikė pranašumą savo pusėje, kol rungtynių pabaigoje jau pirmavo solidžia persvara. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:80.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, tačiau jau pirmojo kėlinuko viduryje „BK Centre“ komandos puolimas sustojo. Iki tol visus 10 svečių taškų buvo surinkęs vienintelis K.Abramtsov, o likę komandos draugai taškais pasižymėti nesugebėjo. Tuo tarpu šeimininkai puikiai išnaudojo savo progas, neblogai pataikė iš toli ir jau labai greitai pirmavo dviženkliu pranašumu. Panašus žaidimas tęsėsi kurį laiką ir antrojo kėlinuko metu, bet dabar „BK Centre“ sumanė panaudoti visos aikštelės spaudimą. Toks žaidimas visiškai išmušė iš vežių Kleboniškio „Vilkus“ ir jų puolimas buvo uždarytas. Tuo tarpu svečiai rungtyniavo vis rezultatyviau, o laimėję kėlinuką net 15 taškų skirtumu galėjo džiaugtis turėdami persvarą savo pusėje 25:35.

Antroje rungtynių dalyje „BK Centre“ dar labiau padidino savo tempą. Šeimininkai tiesiog skendo klaidose ir skirtumas sparčiai augo. Nepastebimai komandas skyrė kone 20 taškų riba ir intrigos nebeliko. Kleboniškio „Vilkai“ nenuleido rankų, atliko ne vieną keitimą, kol pagaliau pavyko stabilizuoti komandos žaidimą. skirtumas net sumažėjo, bet dabar abi komandos pasidavė chaosui ir paskutinė rungtynių dalis buvo išties nenuspėjama ir kupina neparuoštų atakų bei klaidų. „BK Centre“ išlaikė persvarą savo pusėje, bei sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 65:80.

Kleboniškio „Vilkai“: Mindaugas Alekna – 22 tšk., Marius Geštautas – 21 tšk., Svajūnas Murauskas – 11 tšk.

BK Centre: Bogdan Babak – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kiril Abramtsov – 20 tšk., Karolis Zokas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Laurynas Stankevičius – 11 tšk., Ugnius Drulia – 10 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)