Stumbras vs Lietuvos dujos (59:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 28 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Antrojoje rungtynių pusėje „Stumbras“ neatsilaikė prieš „Lietuvos Dujas“

2014 kovo 28 d., Penktadienis, 21:37 val., peržiūros: 972

Penktadienį (03.28) Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių, "Mažosios" taurės aštuntfinalio susitikimas, kuriame susitiko "Stumbras" (šeimininkai) ir "Lietuvos Dujos" (svečiai). Nors po dviejų kėlinių "Stumbras" turėjo dviejų taškų persvarą, tačiau trečiajame kėlinyje pavyzdingą gynybą pademonstravę svečiai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo – 59:74 (17:14, 20:21, 4:15, 18:24).

Jau rungtynių pradžioje šeimininkai parodė, jog nenusiteikę nusileisti varžovams ir spurtavo (6:0). Visgi svečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir sumažinti skirtumą iki minimumo. Vėliau sekė septyni iš eilės V.Piešino taškai į kuriuos "Lietuvos Dujos" atsakė keturiais ir po pimojo kėlinuko turėjo 3 taškų deficitą – 17:14.

Antrajame kėlinyje "Stumbras" nežymiai padidino pranašumą (21:17), tačiau M.Mačiulaičio dvitaškis su pražanga ir N.Urbonavičiaus dvitaškis leido svečiams pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržti į priekį (21:22). "Stumbras" po dar vieno V.Piešino tritaškio vėl susigrąžino trijų taškų persvarą, tačiau "Lietuvos Dujos" spurtavo ir išsiveržė į priekį (26:29). "Lietuvos Dujos" persvarą išlaikė beveik iki pat kėlinuko pabaigos, tačiau techninė pražanga šiek tiek išmušė iš vėžių svečius ir "Stumbrui" leido vėl susigrąžinti turėtą persvarą – 37:35.

Didžiąją dalį darbo "Lietuvos Dujos" padarė trečiajame kėlinyje, kuriame varžovams leido imesti vos keturis taškus, o pirmieji buvo pelnyti sužaidus septynias minutes trečiajame kėlinyje. Per tą laiką svečiai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti 10 taškų pranašumą (37:47). Per likusias tris minutes "Stumbras" tik šiek tiek sušvelnino atsilikimą ir po trijų kėlinių turėjo devynių taškų deficitą – 41:50.

Ketvirtajame kėlinyje "Stumbras" dar pabandė kabintis į pergalę, tačiau viskas ką jiems pavyko padaryti, tai priartėti iki aštuonių taškų (45:53). Per likusį laiką "Lietuvos Dujos" tik didino pranašumą ir iškovojo pergalę – 59:74.

Stumbras: Raimondas Savulis – 21 tšk., Deividas Lenkus – 16 tšk., Vaidas Piešinas – 13 tšk.

Lietuvos dujos: Romas Nemeikša – 27 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 13 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Jankauskas – 12 tšk., Nerijus Urbanavičius – 11 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Stumbras“ palaužė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:15 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)