KK MAYBE vs KOŠMARAS (59:51)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę

2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 1326

Šiandien, sausio 28d., vyko KKL ''C'' lygos ''Išūkio'' taurės ''O'' pogrupio rungtynės, kuriose susitiko vietos KK ''Maybe'' ir ''Košmaro'' (svečiai) ekipa. Nuo pat pirmųjų minučių ''Košmaro'' ekipa vijosi šeimininkus. Ketvirtajame ketvirtyje tarp komandų buvo likę vos du taškai, bet KK ''Maybe'' pavyko iškovoti pergalę. Tai buvo pirmoji pergalė antrajame etape ir antroji pergalė šiame sezone.

Nuo pat pirmųjų minučių ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Pirmieji tai padarė šeimininkai, kurie pataikė vieną iš dviejų baudos metimų. ''Košmaras'' į tai atsakė tritaškiu metimu. Antroje kėlinio pusėje abi ekipos buvo surinkusios po septynis taškus. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė KK ''Maybe'' kuri po pirmojo ketvirčio pirmavo trimis taškais 14-11.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9-2 ir igijo dešimties taškų pranašumą 23-13. Kėlinio viduryje ''Košmaro'' ekipai buvo pavykę sumažinti deficitą iki penkių taškų (25-20). Kėlinį užbaigė šeimininkų ekipa, kuri sužaidė atkarpą 6-0 ir po dviejų kėlinių KK ''Maybe'' turėjo jau dvylikos taškų pranašumą 32-20.

Kur kas atkaklesnis buvo trečias ketvirtis, kuomet jau įpusėjus ketvirčiui šeimininkus ir svečius skyrė tik penki taškai (39-34). Kėlinio pabaigą vėl solidžiau sužaidė KK ''Maybe'' ekipa, kuri po trijų kėlinių turėjo aštuonių taškų pranašumą 44-36.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais (49-36). Svečiai visai nerodė noro pralaimėti ir įmetė tris tritaškius metimus bei pridėjo dar dvitaškį ir iš šeimininkų turėtos trylikos taškų persvaros beliko vos du (49-47). Į tokį svečiu spurtą šeimininkai atsakė atkarpa 10-4 ir laimėjo rungtynes 59-51.

Po laimėtų rungtynių KK ''Maybe'' treneris R.Babenskas sakė: „ Baigėsi mūsų pralaimėjimų prakeiksmas“ – juokavo treneris. „Šiandien visi puikiai sulošė, vyko puikus komandinis žaidimas, visi pataikė, manau kitose rungtynėse taip pat laukia pergalės.“

KK ''Maybe'' ekipoje išsiskyrė: T.Pekarskas ( 17 tšk.) L.Stankevičius ( 13 tšk.) G.Pajėda ( 11 tšk.)

''Košmaro'' ekipoje rezultatyviausi buvo: K.Kluonius ( 22 tšk.) A.Juravičius ( 12 tšk.) E.Petkevičius ( 6 tšk.)

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)BC ''Gazuotas pienas'' vos ''neprisižaidė'' su ''Košmaro'' krepšininkais (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 00:14 val.)