Hidraulinės sistemos vs Jonavos LSK „Technoera“ (88:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1439

Trečiadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir Jonavos LSK „Technoera“ (svečiai). Pirmajame susitikime Jonavos LSK „Technoera“ įveikė varžovus 10 taškų skirtumu. Šiandienos rungtynėse tik antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo įrodyti pranašumą prieš varžovus, rezultatu – 73:88.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Jonavos LSK „Technoera“ ekipa ( 8:4), tačiau per keletą minučių šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ( 10:10). Toliau abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpos ir pirmą kartą šios dienos rungtynės „Hidraulinės sistemos“ įsiveržė į priekį ( 16:17). Vis dėlto, kėlinuko pabaigą spurtavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipa, kuri susikrovė 6 taškų pranašumą -27:21.

Antram kėlinukui prasidėjus svečių gynyba subyrėjo ir šeimininkai sumažino skirtumą iki minimalaus ( 28:27). Toliau pas abi komandas sekė nerezultatyvios atakos, tačiau šeimininkai vienu žingsniu buvo priekyje nei varžovai, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ir išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 33:35.

Trečiam kėliniui prasidėjus Jonavos LSK „Technoera“ gynės zonine gynyba, kuri nepasiteisino, o „Hidraulinės sistemos“ per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą ( 33:43). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau buksavo ir komandas skyrė 12 taškų. T.Kepežinsko du tritaškiai metimai leido sumažinti skirtumą dvigubai, bet greitai sulaukė atsako iš varžovų ( 45:58). Vis dėlto, per likusias dvi minutes Jonavos LSK „Technoera“ sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 10 taškų – 50:60.

Ketvirtą kėlinuką svečiai pradėjo greitomis atakomis ( 57:63), tačiau šeimininkai smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir atstatė dviženklį pranašumą ( 57:69). Svečiai dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau nesugebėjo apsiginti nuo greitų šeimininkų atakų ( 69:85). „Hidraulinės sistemos“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir neišbarstė pranašumo – 73:88.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos žaidėjas, T.Vasiliauskas, teigė:“ Atėjom dėl pergalės kovoti ir norėjome laimėti didesniu skirtumu negu pralošėme. Grynai dėl turnyrinės situacijos. Pavyko. Pradžioje labai buksavome, tačiau antroje pusėje pavyko užpulti ant greitų, bet žiauriai daug broko darėme. Yra rezervo ir bandysime pasitaisyti.“

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 29 tšk. (5 perimt. kam.), Ignas Krukonis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Kudakas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Jonavos LSK „Technoera“: Tomas Kepežinskas – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Egidijus Vaitekauskas – 16 tšk., Martynas Čekanavičius – 10 tšk.

Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)