IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Vieningas Kaunas (61:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 1025

Balandžio 12 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės trečios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ priemė svečius „Vieningą Kauną“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 51:47 buvo laimėję „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“. Antras rungtynes rezultatu 88:54 buvo laimėję „Vieningas Kaunas“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau keturis taškus pelnė „Vieningas Kaunas“ (2:6). Sužaidus septynias minutes rezultatas buvo lygus (10:10). Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“ (10:15). Likus minutei iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (14:18). Paskutinę minutę geriau sužaidė „Vieningas Kaunas“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki devynių taškų (14:23).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos sužaidė nerezultatyviai (14:24). Ketvirtą minutę „Vieningo Kauno“ persvara buvo padidėjusi iki 14 taškų (15:29). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 14 taškų (19:33). Aštuntą minutę du iš eilės metimus pataikė „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (23:33). Į tai „Vieningas Kaunas“ atsakė taikliu dvitaškiu bei tritaškiu (23:38). Per paskutinę kėlinio minutę „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ gynėsi be klaidų, o keturi pelnyti taškai paliko varžovams 11 taškų pranašumą (27:38).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas vis dar skyrė 11 taškų (29:40). Vėliau „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ taškus rinko baudų metimais. Tiesa, kas antrą šeimininkai pramesdavo. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (35:43). Prasidėjus septintai minutei tritaškį pataikė „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (38:43). Devintą minutę šeimininkams buvo pavykę priartėti prie varžovų iki trijų taškų, bet baigiantis kėlinio laikui A.Birulinas pataikė tritaškį (44:50).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (46:54). Vėliau du iš eilės metimus pataikė „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (50:54). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Vieningas Kaunas“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (50:62). Devintą minutę „​IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ buvo sumažinę „Vieningo Kauno“ persvarą iki penkių taškų (59:64), bet rungtynių pabaigoje „Vieningas Kaunas“ persvarą išlaikė ir įveikė varžovus rezultatu 61:66.

“Vieningas Kaunas“ laimėjo seriją rezultatu 2:1 ir pusfinalyje susikaus su „Kauno švaros“ ir „Agavos ASS & E+H“ poros laimėtoju.

„Vieningo Kauno“ treneris Vilius Vaitkevičius: „Patekome į TOP 4, bet savo tikslo dar nepasiekėme. Tikiuosi iš savo komandos daugiau. Ir šias rungtynes sužaidėme ne taip kaip tikėjausi, galėjome sužaisti geriau, bet turime dar laiko pasiruošti, ir tikiuosi, kad keliausime iki aukso.“ Paklaustas, kokių minusų matė šiandien komandos žaidime, ko trūko komandai, treneris atsakė: „Šiandien trūko susikaupimo, bet komandinė dvasia, visa kita pas mus tikrai yra gera ir ateityje tik kils į viršų, ir ateityje bus viskas gerai.“ Paklaustas, kokios mintys apie pusfinalį, treneris atsakė: „Apie kitą etapą sakyčiau reikia galvoti tada, kai jis ateina. Tai būna viena iš mūsų klaidų, kada mes pradedame tai varžovą nuvertinti, tai save pervertinti. Pirmiausia nereikia žiūrėti į varžovą, o jį analizuoti yra mūsų trenerių štabo darbas. Tikiuosi žaidėjai į tai nesivels ir tiesiog žais rungtynes.“

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Buzas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Simonas Stanislovaitis – 8 tšk.

Vieningas Kaunas: Osvaldas Sarpalius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 12 tšk., Rokas Šapalas – 11 tšk., Arnoldas Rupeika – 11 tšk., Deividas Plerpa – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)Nesportišku elgesiu pažymėtose rungtynėse pergalę šventė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:03 val.)Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:16 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)