BANGA vs KAUNO AUTOBUSAI (85:91)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Išbarstę solidžią persvarą "Kauno Autobusai" vis tiek įveikė "Bangą"

2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 3236

Sekmadienį (03.04), VDU Sporto Centro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ (šeimininkai) ir „Kauno Autobusai“ (svečiai) ekipos. Pirmoje rungtynių pusėję dominavę svečių komandos krepšininkai antroje rungtynių dalyje atsipalaidavo, bet vis tiek šventė pergalę. Rungtynių rezultatas – 85:91 (14:34, 25:28, 21:15, 25:14).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo trim tritaškiais, du pridėjo A.Šukys, vieną D. Lugauskis, o A.Šaulys pridėjo dvitaškį. Taip svečiai išsiveržė į priekį 0:11. Šeimininkai į šį spurtą atsakė M. Patašiaus ir D.Koblinec dvitaškiais, bet tada svečiai smeigė dar du tritaškius ir dar labiau padidino savo pranašumą. Šeimininkams skirtumą sumažinti padėjo V. Vaikšnio dvitaškis ir D.Koblinec tritaškis, tačiau tada svečiai surengė dar vieną spurtą 0:11, prie jo daugiausiai prisidėjo T.Beržinskas pataikęs du tritaškius ir pridėjęs vieną baudos metimą. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus, bet svečiai ir vėl jos pranoko kėlinį užbaigdami 6 taškais. Rezultatas po kėlinio – 14:34.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje šiek tiek pasikeitė. Komandos žaidė lygiai, tačiau šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo. Kėlinio pradžioje svečiam buvo pavykę padidinti savo pranašumą iki 28 taškų, bet kėliniui įpusėjus šeimininkai sugebėjo jį sumažinti iki 21. Tada svečiai surengė dar vieną spurtą 0:7 ir vėl susigražino 28 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė atkarpą 7:2 ir sugebėjo bent šiek tiek sumažinti skirtumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 39:62.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo 6 taškais iš eilės, dvitaškį su bauda pataikė L.Valantinas, o tritaškį pridėjo A.Karbauskas. Tada sekė T. Čerkunovo dvitaškis, o po jo šeimininkai surengė spurtą 9:1 ir sumažino skirtumą iki 11 taškų. Kėlinio pabaigoje svečiai vedini D. Lugauskio sugebėjo susigražinti iniciatyvą į savo rankas ir padidino savo pranašumą iki 17 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 60:77.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 12:4, kurio iniciatorius buvo nuo suolo pakilęs P.Liesis, pelnęs 4 taškus ir 6 taškus pridėjęs L.Valantinas. Po šios geros atkaros šeimininkai sumažino skirtumą iki 10 taškų. Tada sekė svečių baudų metimų atkarpa, kurios metu jie galėjo padidinti savo persvarą ir įgyti saugų pranašumą, tačiau iš 5 baudų jie pataikė tik 1. Likus žaisti minutę svečiai liko žaisti keturiese, nes du jų žaidėjai buvo priversti palikti aikštę dėl išnaudoto pražangų limito. Tuo pasinaudoję šeimininkai pataikė du tritaškius, po kurių komandas skyrė 9 taškai. Likus žaisti 16 sekundžių šeimininkų komandos žaidėjas D.Koblinec smeigė dar vieną tritaškį ir sumažino skirtumą iki 6 taškų. Tiesa, vėliau svečiai sužaidė ramiau ir užtikrinčiau ir pasiekė sunkią pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 85:91.

Po rungtynių „Kauno Autobusų“ komandos treneris, Audrius Juodelis sakė: "Pradžioje gerai pataikėm tritaškius ir tai padėjo mums susikrauti gana nemažą pranašumą, tačiau antroje dalyje varžovai sugebėjo atsilošti, ko mes ir tikėjomės, nes jie yra stiprūs. Šiandien aišku buvom ne visi, turėjom mažai keitimų. “

„Banga“ komandos vadovas sakė: „Paleidom pradžią, buvo mažai žmonių. Vienas vėlavo. Taip ir gavosi, kad paleidom juos į priekį pradžioje. Nei mūsų nebuvo pilnos sudėties, nei varžovų.“

"Bangos" gretose išsiskyrė Liudas Valantinas 25 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Dmitrij Koblinec 20 tšk., Aurimas Karbauskas 14 tšk.

"Kauno Autobusų" komandoje pasižymėjo Darius Lugauskas 24 tšk., Tomas Čerkunovas 20 tšk. (13 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotos pražangos), Andrius Šukys 17 tšk. ( 6 rez. perdavimai), Arminas Šaulys 13 tšk. (8 išprovokuotos pražangos).

"Kauno autobusai" gana nesunkiai įveikė "ASU-Jargalos" penketuką (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Kauno autobusai" ir antrą kartą užtikrintai įveikė "Radijas tau" ekipą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Radiją Tau" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kauno Autobusai" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2012 balandžio 17 d., antradienis, 00:11 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Autobusai" turėjo pripažinti "ASU-Jargala" pranašumą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 13:00 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Autobusai" garbingai pasipriešino "Voluktei" (2012 kovo 20 d., antradienis, 22:06 val.)"Kauno autobusai" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:17 val.)Grandų dvikovoje - užtikrinta "Kauno autobusų" pergalė (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 03:13 val.)"Bokštuvos" penketukas neatsilaikė prieš "Bangą" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:13 val.)"Kauno autobusai" nesulaukė "LKKA Atleto" pasipriešinimo (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:21 val.)