Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs RBnuoma ‒ IVnet (69:45)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 29 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“

2016 kovo 29 d., Antradienis, 21:27 val., peržiūros: 960

Antradienio vakarą Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio trečiosios ir lemiamos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ir svečiai „Rbnuoma – IVnet“. Nors ir po reguliariojo sezono šeimininkai buvo pirmi, o svečiai vos aštunti, pirmos šių dviejų ekipų rungtynės ketvirtfinalio serijoje buvo labai atkaklios ir ekipos buvo pasidalinusios po vieną pergalę žaisdamos išvykoje.

Rungtynių pradžioje „RBnuoma ‒ IVnet“ po taiklaus T. Kavaliausko metimo pirmavo 4:7, bet neilgai trukus „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ po A. Linkaus tolimo taiklaus metimo jau buvo priekyje 18:9. Kėlinuko pabaigoje svečių puolimas buksavo, kuo ir toliau puikiai naudojosi šeimininkai, po pirmo ketvirčio jau susikrovę dviženklią persvarą 22:9.

Antro kėlinuko pradžioje ekipos apsikeitė tolimais metimais, po kurių rezultatas buvo 27:16. Tačiau „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ labai greitai atitrūko ir M.Mažeika tritaškiu metimu nutolino šeimininkus 36:19. Kėlinukas baigėsi netaiklių metimų serija ir esant rezultatui 40:21.

Trečiajame ketvirtyje „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ir toliau nemažino apsukų ir šovė į priekį 52:25. Tačiau per likusias penkias minutes kėlinuke šeimininkai pelnė vos du taškus. Tačiau „RBnuoma ‒ IVnet“ pernelyg nepriartėjo. Taiklus M. Kleizos tritaškis ir trys K. Tarvainio taškai sumažino svečių deficitą tik šiek tiek 54:31.

Kadangi ketvirtajame kėlinuke rungtynių ir serijos nugalėtojas buvo aiškus, „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ leido daugiau pasireikšti atsarginiams žaidėjams, tačiau ir jiems esant aikštelėje rezultatas netirpo. Taiklūs I.Konovalenko ir E. Jančausko metimai leido šeimininkams palaikyti pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui pirmauti 63:34. Rungtynių pabaigoje G. Davidavičiaus metimai ir taiklus T. Kavaliausko tritaškis šiek tiek sušvelnino rungtynių rezultatą. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:45. Pusfinalyje „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lauks „Korio“ ir SK „Vertigo“ poros nugalėtojas.

Po rungtynių „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ekipos žaidėjas A.Čekanauskas buvo pakilios nuotaikos: „pagaliau sužaidėm puikias varžybas, turbūt labiau norėjom laimėti ir nugalėjom. Dėkui vyrams už tikrai nuostabią kovą ir galiu drąsiai sakyti, kad su šitais visais vyrukais galėčiau eiti į žvalgybą“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 12 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

RBnuoma ‒ IVnet: Gražvydas Davidavičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Kavaliauskas – 9 tšk., Vytautas Šunokas – 6 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Ketvirtą kėlinuką geriau sužaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 22:12 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)