United ‒ „Alta transportas“ vs Buritus (81:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Penkis tritaškius per ketvirtą kėlinį pataikęs Ramūnas Švagždys išplėšė pergalę „Buritus“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 19:31 val., peržiūros: 774

Sekmadienį, sausio 17 dieną, V. Kuprevičiaus mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – Alta transporto“ ir svečių „Buritus“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai vis didino atotrūkį ir kontroliavo rungtynių eigą. Tik ketvirto kėlinuko eigoje R. Švagždžio tolimų metimų dėka svečiai ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje likus žaisti pusei minutės rezultatą išlygino. Per likusį laiką R.Švagždys smeigė dar vieną tolimą metimą, kuris ir išplėšė pergalę „Buritus“ ekipai. 81:84 (19:16, 27:17, 16:15, 16:15, 19:36).

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių užtikrintai žaidę vos penkiese susirinkę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečiams pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą bei nežymiai sumažinti deficitą, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę „United – Alta transporto“ krepšininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau „Buritus“ dar sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau geriau kėlinuką užbaigę šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą. 19:16.

Antro kėlinuko pradžioje „Buritus“ krepšininkai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės surinkęs D. Gudeliauskas ir vėl atitolino savo komandą. Kiek vėliau, dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui ekipos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių spurtą 13:2 surengę „United – Alta transporto“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. 46:33.

Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime sėkmingiau žaidę aikštės šeimininkai spurtavo 8:1 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Einant kėlinuko laikui į pabaigą „Buritus“ ekipos krepšininkai sužaidė kelis sėkmingus epizoduss ir sumažino deficitą, kuris po trijų kėlinių siekė keturiolika taškų. 62:48.

​Nors ketvirto kėlinuko pradžioje ir toliau geriau žaidė šeimininkai, praėjus kelioms minutėms darbo ėmėsi svečių ekipos snaiperiai, kurių didžiausią darbą atliko R.Švagždys. Pastarasis ėmė vieną po kito laidyti tolimus metimus, taip pat jam puikiai talkino ir J. Snudaitis bei V. Paseckis, kurių dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai ištirpo iki penkių taškų. Kiek vėliau „United – Alta transportas“ kiek atsigavo, tačiau čia pat ir vėl prabilę R.Švagždys bei J. Snudaitis smeigė po tritaškį, kurių dėka jų deficitas sumažėjo iki vieno taško. Kiek vėliau S. Pupkevičiaus grąžino šeimininkams trijų taškų persvarą, bet dar vieną tritaškį smeigęs R.Švagždys rezultatą išlygino. Likus žaisti mažiau nei pusei minutės R.Švagždys smeigė jau penktąjį tolimą metimą, taip išvesdamas „Buritus“ į priekį. Rungtynių pabaigoje šeimininkai dar turėjo realius šansus rezultatą išlyginti, tačiau D. Gudeliausko bei L. Vėlavičiaus metimai skriejo pro šalį. 81:84.

„United ‒ Alta transportas“: Linas Vėlavičius – 29 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Simonas Pupkevičius – 17 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Daraškevičius – 15 tšk., Povilas Grikštas – 12 tšk.

„Buritus“: Jonas Snudaitis – 32 tšk., Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Peseckis – 15 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:33 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)