DUMBLAS vs BOKŠTUVA (68:90)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 rugsėjo 25 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Kauno mero taurės atidaromosios rungtynes, po įdomios kovos, laimėjo "Bokštuva"

2011 rugsėjo 25 d., Sekmadienis, 17:51 val., peržiūros: 3568

Naują sezoną "Kauno energijos" sporto salėje rugsėjo 25-ą dieną pradėjo vietinė "Dumblo" ekipa, namuose žaidusi su "Bokštuvos" žaidėjais. Jau senai "B" lygoje susitinkančios ekipos šį kartą jėgas surėmė "Kauno mero taurėje", "C" grupėje. Rungtynėse netrūko nei gražių, nei greitų atakų, abipusių pražangų, techninės, bei nesportinės baudos, nemažo kiekio tolimų, bei kur kas solidesnio dvitaškių metimų kieko. Naujas sezonas, tokiu startu, pažadėjo būti įtin įdomus.

Nuo pat pradžių vadžias užvaldžiusi svečių ekipa žaidė, galima sakyti, pergalingai. Net 6 minutes neleidę varžovams pelnyti taškų ( tik 4 nuo baudų metimo linijos ) patys susikrovė net 17, ir nesunkiai atitrūko. Pranašumą laikyti kur kas lengviau, jei jį panaikinti, tad tolesniame žaidime "Dumblui" teko besivijančių vaidmuo. Nepaisant didelių skaičių, šeimininkams antro kėlinio gale dar buvo pavykę prieartėti prie varžovų iki 11 taškų (32:43), tačiau tai didelių vaisių nedavė.

Antroje pusėje žaidimas buvo vangesnis, taškai augo lėčiau, tačiau tai negelbėjo šeimininkų. Nesugebėdami atrasti savojo žaidimo jie vėl paleido svečius, ir po trijų ketvirčių jau atsilikinėjo 18-ika punktų. Vis dėlto lemiame kėlinuke esant 23 taškų deficitui (48:71) šeimininkus, matyt, aplankė M.Jordano įkvėpimas, ir išnaudodami vieną po kitos savo varžovų klaidas jie su užsidegimu sumažino deficitą iki 14 taškų, tačiau krepšys atsirišo ir svečiams, tad "Dumblui" beliko garbingai užbaigti rungtynes, nusileidžiant varžovams rezultatu 68:90.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris R.Petraitis neišsiplėtojo: "Pasakysiu trumpai. Džiugu laimėti pirmas rungtynes, tikiuosi, kad tai suteiks motycavijos kilti kuo aukščiau. Taip pat smagu susitikti su senais draugais. Linkiu jiems visokeriopos sėkmės :)"

"Dumblo" treneris, paklaustas apie komandos planus, sakė : "Šiais metais žaisime "C" lygoje, mat iš senos komandos beliko šeši žmonės. Na, O šiandien, sužaidėme taip, kaip galėjome."

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo L.Ivanovas – 26 efektyvumo balai, 18 taškų bei 16 atk. kamuolių.

"Dumblo" gretose pastebimiausias buvo L.Steikūnas – 26 taškai, 16 atk. kamuolių bei 34 naudingumo balai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Rokenzoo2011 rugsėjo 25 d., 19:22 val.

good game

"Kamesta & Freolitus" viską išsprendė per pirmąją rungtynių pusę (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:10 val.)Nervingai rungtynes pradėjęs "Dumblas" palaužė "Sporto Manija" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)"Banga" sutvarkė reikalus su "Bokštuva" ir keliauja į pusfinalį (2011 spalio 17 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Dumblas" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2011 spalio 02 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Bokštuva" be didesnio vargo patiesė "Kauną" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 22:09 val.)"Bokštuva" jau pirmajame kėlinyje nutolo ir iškovojo solidžią pergalę (2011 rugsėjo 30 d., penktadienis, 20:53 val.)