KJG vs BIPA (47:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė „Bipa“

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 4002

Sekmadienį (04.22), Sekmadienį (04.22), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės, kuriose susitiko „KGJ“ (šeimininkai) ir „Bipa“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje galima buvo pamatyti kietą ir inirtingą kovą, kuriame kiek sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę „KGJ“ išsiveržė į priekį rezultatu 16:10. Antrasis ketvirtis kur kas sėkmingiau klostėsi labiau patyrusiems „Bipa“ komandos krepšininkams, kurie laimėjo ketvirtį rezultatu 20:7 bei po dviejų kėlinių įgijo 7 taškų pranašumą (30:23). Šeimininkai, „KGJ“ komandos krepšininkai, nė negalvojo pasiduoti vyresniems ir labiau patyrusiems „Bipa“ komandos krepšininkams bei laimėję ketvirtį 17:14 sumažino atsilikimą iki 4 taškų (40:44). Ketvirtajame kėlinyje kova vyko atkakli ir tik sėkmingiau sužaista kėlinio pabaiga lemė „Bipa“ komandos pergalę rezultatu 57:47 (10:16, 20:7, 14:17, 13:7).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliais abiejų komandų dvitaškiai metimais ir sužaidus 1 minutę pirmajame kėlinyje rezultatas lygus, 2:2. Abejose aikštės pusėse vyko atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (7:7). Vis dėlto antrąją pirmojo ketvirčio pusę sėkmingiau sužaidę „KGJ“ komandos krepšininkai laimėjo ketvirtį rezultatu 16:10. Verta paminėti, jog per pirmąjį kėlinį „Bipa“ ekipos krepšininkai itin netaikliai atakavo nuo baudų metimo linijos pataikę tik 1 baudos metimą iš 11 bandymų.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė vyresnis ir labiau patyrę „Bipa“ ekipos žaidėjai, kurie permainingai besiklosčiusiame kėlinyje sugebėjo įmesti 13 taškų daugiau nei varžovai, laimėti ketvirtį 20:7 bei po dviejų kėlinių pirmauti 30:23.

Vis dėlto jaunieji „KGJ“ krepšininkai nė neketino pasiduoti bei įpusėjus kėliniui sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (35:36), tačiau ketvirčio pabaiga šiek tiek geriau susiklostė svečiams, kurie ir laimėjo trečiąjį kėlinį. Po trijų kėlinių rezultatu 44:40 priekyje „Bipa“.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 5:0 ir sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje „KJG“ išsiveržė į priekį (45:44). Sužaidus 5 minutes katvirtajame kėlinyje priekyje jau svečiai (48:47). Tai buvo viskas, ką pavyko padaryti jauniesiems „KJG“ krepšininkams, kurie pralaimėjo 5 minučių atkarpą 0:9 bei nusileido vyresniems bei labiau patyrusiems varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 57:47 užfiksavo „Bipa“ komandos pergalę.

Po pralaimėtų rungtynių „KJG“ komandos treneris kalbėjo: „Noriu paminėti, jog šiose rungtynėse žaidėme geriau nei pirmose dvejose, tačiau gale pritrūko jėgų, vis dėlto mūsų žaidimas gerėja ir tuo galima pasidžiaugti“.

Po laimėtų rungtynių „Bipa“ komandos treneris kalbėjo“: „Tikėjomės lengvesnio mačo, bet varžovų ekipos žaidėjai yra jauni ir greitai bėga, tad į puolimą dažnai juos paleisdavome. Mūsų komandos pergalę, galbūt, lėmė tai, kad esame fiziškai stipresnis, manau, kad persvara dėl kamuolių galėjo būti vienas iš faktorių, daug metimų kartojom. Galbūt patirtis buvo mūsų pusėje, nes varžovai pabaigėjo labai skubėjo ir džiaugiamės, kad laimėjom“.

„KJG“: Gytis Virbalis (18 tšk.), Justinas Šlopšnys (8 tšk.), Edvinas Urbaitis (7 tšk., 5 atk. kam.).

„Bipa“: Ernestas Arbačiauskas (11 tšk., 5 išpr. praž.), Gintautas Petraitis (10 tšk., 14 atk. kam.), Giedrius Naikauskas (9 tšk., 8 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 balandžio 23 d., 11:01 val.

Taip tikrai grazu buvo ziureti, labai dideli greiciai

ka.cia.rasyt2012 balandžio 22 d., 23:04 val.

Buvo grazios rungtynes

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Bipa“ įveikė „Miami“ ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 23:17 val.)Tik po atkaklios kovos "Miami" palaužė "Bipos" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Sporto fėjos" ekipa iškovoja antrąją pergalę pavasario "Sportturas" taurėje (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)"Smeliavimodarbai.lt" sunkiai palaužė "KJG" (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:49 val.)BC "Sporto fėja" pasismagino su "KJG" ekipa (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:53 val.)"Miami" nesunkiai įveikė "KJG" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 16:52 val.)"Bipa" keliauja į ketvirtfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 00:21 val.)