BC RYKLIAI vs KK PERSVARA (102:80)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

BC Rykliams pritrūko vieno tolimo metimo, kad nereiktų atsakomųjų varžybų

2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 2135

2012 kovo 26 dieną, C lygos aštuntfinalyje, Lapių pagrindinėje mokykloje sustiko BC Rykliai (šeimininkai) ir KK Persvara (svečiai). Rungtynes nutolę pirmajame kėlinyje, o per likusius tą persvarą tiesiog išsaugoję laimėjo BC Rykliai rezultatu – 102:80 (27:11, 23:20, 21:21, 31:28).

Rungtynes prasidėjo galingu Ryklių žaidimu ir atkarpa 8:0. Minutės pertraukėlės paprašė Persvara ir po jos du taškus pelnė Juozas Kajokas. Dar viena galinga Ryklių atkarpa 7:0 ir skirtumas jau išaugo iki 15:2. Verta paminėti kad iš 15 Ryklių taškų 13 surinko Julius Gustas. Kėlinio pabaigą dar galingiau pabaigė Rykliai ir po pirmojo ketvirčio – 27:11.

Antrąjį kėlinį Persvara pradėjo kur kas geriau ir laimėjo atkarpą 9:1 ir skirtumas sumenko iki 8 taškų. Rykliai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl padidino skirtumą. Po 4 taškus apsikeitė abi komandos, o tuomet Rykliai dar kartą spurtavo 9:0 ir skirtumas jau pasiekė 22 taškus – 47:25. Kėlinį truputį geriau baigė Persvara ir po dviejų kėlinių – 50:31.

Trečiaisis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus 3 minutes rezultatu 58:38 priekyje BC rykliai. Kitas 3 minutes komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis ir tuomet jau pasimatė, kad Rykliai pradėjo kovoti jau ne tik dėl pergalės, bet ir dėl pergalės 25 taškų skirtumu. Šiame ketvirtyje Rykliams daugiausia pavyko pasiekti 23 taškų persvarą ir po trijų kėlinių – 71:52.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo geriau Rykliams ir netrukus tas skirtumas pirmą kartą pasikė 24 taškų ribą. Keturis taškus be atsako pelnė Persvara ir skirtumas ištirpo iki 20-ties. Penkis taškus be atsako pelnė Rykliai ir skirtumas pasiekė tą 25 taškų ribą. Tačiau tuomet Rykliai sustojo o persvara netruko tuo pasinaudoti ir čia pat skirtumas sumažėjo iki 18 taškų ir pasidarė aišku kad antrųjų rungtynių prireiks. Galutinis rungtynių rezultatas – 102:80.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Nu nebutume laimėję, nebūtų ko ir toliau eit. Nukraujavus labai stipriai komanda, parodėm charakterį, aišku norėjosi padaryt be tų atsakomų rungtynių, bet gal tai kaip tik ir išeis į naudą. Susižaisim geriau.

Pralaimėjusių treneris teigė – Iš pradžių tai džaiaugiamės kad bus tos atsakomos rungtynės. Bandysim atsižaist, aišku bus labai sunku. Pernai žaidėm su šita komanda, laimėjom nesunkiai, o šį sezoną jie kur kas sustiprėję. Šįvakar beje jie nerealiai pataikė tritaškius, net nežinau kokia to priežastis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Julius Gustas (40, 51 naud. bal., 9 rez. perd., 8 išpr. pr.), Karolis Bakys (30, 27 naud. bal.), Rolandas Grimalauskas (16) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Marius Satkevičius (24), Juozas Kajokas (22, 10 atk. kam., 5 išpr. pr.), Egidijus Kudirka (18), Edgaras Šipila (11, 12 atk. kam.) taškų.

BC "Rykliai" tik po paskutiniųjų sekundžių išplėšė pergalę (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:48 val.)"Rykliai" ir antrą kartą lengvai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo KK "Persvara" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Į rungtynes sugrįžusi "Sparta" sutriuškino KK "Persvarą" (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Užtikrintą pergalę iškovojo "Farados" ekipa (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 21:03 val.)BC "Rykliai" po atkaklios kovos privertė kapituliuoti BC "Rokų Keramiką & Kroviniupervezimas.lt" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)BC Rykliai išvargo pergalę namuose (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:43 val.)Ketvirtame kėlinyje "Rykliai" įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 21:56 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys padovanojo "KK Persvarai" gražią pergalę (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)