A. Sabonio KC – Vytautas vs Kauno oro uostas (73:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 15 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“

2014 gegužės 16 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 1127

Gegužės 15 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2014 reguliariosios C pogrupio rungtynės tarp "A. Sabonio KC – Vytautas" (šeimininkai) ir "Kauno oro uostas" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinuke šeimininkai demonstravo geresnį žaidimą ir po kėlinio pirmavo 27:20. Antrame kėlinuke "A. Sabonio KC – Vytautas" ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose 41:35. Trečiajame ketvirtyje svečiai sugebėjo pavyti varžovus bei išsiveržti į priekį 54:53. Paskutiniame kėlinuke virė tikra kova. Likus žaisti apie pusantros minutės rezultatas buvo lygus, tačiau geriau ir užtikrinčiau sužaidę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 73:70.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 8:2. Tada, svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (14:12), tačiau po to sekęs "A. Sabonio KC – Vytautas" krepšininkų spurtas 9:0 leido jiems primauti jau dviženkle persvara (23:12). Iki kėlinio pabaigos "Kauno oro uostas" sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą ir po kėlinio atsilikinėjo 27:20.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje svečiai po truputį mažino atsilikimą ir po P. Amanaičio taiklaus tritaškio metimo, "A. Sabonio KC – Vytautas" turėta persvara ištirpo iki vieno taškelio (32:31). Tada, šeimininkai laimėjo likusią kėlinio dalį 9:4 ir šiek tiek padidino savo pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės 41:35 pirmavo "A. Sabonio KC – Vytautas" komanda.

Trečiojo ketivrčio pradžioje svečiai spurtavo 13:1 ir išsiberžė į priekį (48:42), tačiau turima persvara džiaugėsi neilgai nes 2 iš eilės taiklūs A. Urbonavičiaus tolimi metimai išlygino rezultatą (48:48). Iki kėlinio pabaigos komandos žaidė labai apylygiai, tačiau 6:5 ją laimėję svečiai po kėlinuko turėjo minimalų pranašumą 54:53.

Paskutinįjį ketvirtį komandos žaidė apylygiai ir nei vienai nei kitai nepavyko užtikrinčiau išsiveržti į priekį. Rezultatui esant 67:67 šeimininkai pelnė du taškus ir įmetė vieną taiklią baudą, taip išsiverždami į priekį 70:67. Laikui pradėjus spausti svečius jie bandė stabdyti varžovus pražangomis. Rezultatui esant 72:67, J.Pacevičius pataikė tolimą metimą ir likus žaisti apie 3 sekundes sumažino atsilikimą iki 2 taškų (72:70). Iškarto prasižengus "Kauno oro uostui", prie baudos metimo linijos stojęs J.Kigas įmetė pirmąją baudą (73:70), o antrąją prametė, tačiau kamuolį atsikovojo "A. Sabonio KC – Vytautas" ekipa, o prieš ją prasižengti svečiai nespėjo. "A. Sabonio KC – Vytautas" šventė pergalę 73:70.

Po rungtynių "Kauno oro uosto" treneris sakė: "Pabaigoje padarėme porą klaidų. Priešininkai buvo jaunesni ir greitesni."

A. Sabonio KC – Vytautas: Tomas Bietkis – 23 tšk., Julius Kigas – 18 tšk. (15 atk. kam.), Aurelijus Urbonavičius – 18 tšk. (11 išpr. praž.)

Kauno oro uostas : Povilas Valaitis – 26 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 18 tšk., Paulius Amanaitis – 9 tšk.

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)„Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Kauno Oro Uostas“ palaužė „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)