Veiverių „Amberis“ vs LCP KK „Ragai“ (73:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 23 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„LCP KK „Ragai“ neprilygo „Veiverių Amberiui“

2014 kovo 23 d., Sekmadienis, 15:11 val., peržiūros: 953

2014 kovo 23 dieną, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje, C lygos mažosios taurės aštuntfinalyje susitiko "Veiverių Amberis" (šeimininkai) ir "LCP KK „Ragai“ (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko apylygiai ir nė viena komanda didesnio pranašumo įgyti nesugebėjo – 19:15. Antrąjame jau kur kas geriau atrodė šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu – 40:29. Trečiame skirtumas dar labiau ūgtelėjo ir po jo – 57:44. Ketvirtasis kėlinys jau vyko taškas į tašką ir galutinis rungtynių rezultatas - 73:61.

Rungtynės prasidėjo dviem šeimininkų taškais, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 2:4. Tritaškį smeigė Vytautas Mocevičius, o dviem taškais atsakė Martynas Janonis ir skirtumas vienas taškas – 5:6. Septynis taškus be atsako surinko "Amberis" ir išsiveržė į priekį – 12:6. Toliau jau "Ragai" laimėjo atkarpą 7:3 ir skirtumas aptirpo iki dviejų taškų – 15:13. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Vytautas Mocevičius ir po pirmo kėlinio – 19:15. Vytautas Mocevičius per šį ketvirtį pelnė 15 iš 19 komandos taškų.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, kai į tai šešiais atsakė svečiai ir sumažino deficitą iki dviejų taškų – 23:21. Du tritaškius smeigė Povilas Glaniauskas, o keturiais taškais atsakė Evaldas Bernota ir skirtumas tik keturi taškai – 29:25. Atkarpą 9:0 laimėjo "Veiverių Amberis" ir skirtumas greitai šoktelėjo iki dviženklio – 38:25. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas beveik nepasikeitė ir po dviejų kėlinių – 40:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet ir dar po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko 11 taškų – 44:33. Keturis taškus surinko "Amberis", o penkiais atsakė "Ragai" ir skirtumas dešimt taškų – 48:38. Atkarpą 2:6 laimėjo svečiai ir skirtumas ištirpo iki šešių taškų – 50:44. Kėlinys baigėsi dviem P. Glaniausko tritaškiais ir vienu P. Januškevičiaus baudos metimu tad po trijų kėlinių – 57:44.

Ketvirtame kėlinyje intrigos jau nebebuvo ir galutinis rungtynių rezultatas – 73:61.

"Veiverių „Amberis“: Vytautas Mocevičius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Gintaras Žilinskas – 12 tšk. (18 atk. kam.), Saimonas Pažėra – 12 tšk.

"LCP KK „Ragai“: Lukas Marčiu:lionis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Bernota – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Janonis – 12 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Kazikaitis – 10 tšk. (5 išpr. praž.).

BC „Straight“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:14 val.)LCP KK „Ragai“ nesunkiai įveikė „Fenixa“ (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)LCP KK „Ragai“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Savų“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 21:12 val.)„MPG“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Veiverių Amberį“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 14:41 val.)LCP KK „Ragai“ antrąkart palaužė „Sportiją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 01:36 val.)Keturiese žaidę LCP KK „Ragai“ nugalėjo „Aoną“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Sporto manija & Ekodora“ be vargo įveikė Veiverių „Amberį“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Vaistinė.lt“ per plauką nugalėjo Veiverių „Amberį“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 12:43 val.)LCP KK „Ragai“ be didelio vargo įveikė „Milovano“ komandą. (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Straight“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 16:19 val.)