KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs OMEGA (71:68)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę

2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 02:05 val., peržiūros: 2586

Šiandien, sausio 27d., įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno orouosto & Lana lectos" ekipa (Šeimininkai) ir ''Omega'' (Svečiai). Permainingose rungtynėse rezultatas nuolat kito. Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo priekyje septyniais taškais 40-33. Trečiąjį ketvirtį svečiai laimėjo 10-18 ir po trijų kėlinių ''Omega'' buvo priekyje vienu tašku 50-51. Ketvirtajame ketvirtyje komandas skyrė vos trys taškai, bet šeimininkams pavyko ''sausiems išlipti iš balos''. Rungtynes laimėjo "Kauno orouostas & Lana Lecta'' rezultatu 71-68.

Rungtynės geriau pradėjo šeimininkų ekipa kuri įsiveržė į priekį 4-0. Tuomet baudos metimais savo taškų kraitį atidarė ir ''Omegos'' ekipa (4-2). Kėlinio viduryje ekipas skyrė du taškai (9-7). Šeimininkų sužaista atkarpa 5-0 padidino persvarą iki septynių taškų, bet jau po keletos minučių skirtumas tarp komandų buvo trys taškai (15-12). Ekipos apsikeitė dvitaškiais metimais ir po pirmojo ketvirčio šeimininkai buvo priekyje trimis taškais 19-16.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo keturiais iš eilės pelnytais taškais, po kurių išsiveržė į priekį minimaliu pranašumu 19-20. Tuomet sekė trys iš eilės šeimininkų tritaškiai, dar dvitaškį pridėjo K.Čepononis ir po gražios 11-0 atkarpo šeimininkai buvo priekyje dešimčia taškų (30-20). Ilgai laukti nereikėjo ir svečiu ekipa ''atkirpo'' šešis taškus pataikydama du tritaškius. Po dviejų kėlinių šeimininkų ekipa turėjo septynių taškų pranašumą 40-33.

Trečiajame ketvirtyje komandas skyrė dešimt taškų (43-33). Svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki trijų taškų (43-40), bet nuolatiniai apeliavimai į teisėjų sprendimus perpildė teisėjų ''kantrybės taurę'' ir už tai atsarginių žaidėjų suolelis buvo ''apdovanotas'' techninėmis pražangomis. Šia proga pasinaudojo šeimininkai ir atitolo jau aštuoniais taškais (48-40). Kėlinio pabaigą kur kas sėkmingiau sužaidė svečių ekipa kuri po trijų kėlinių persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmavo minimaliu skirtumu 50-51.

Ketvirtajame ketvirtyje, ''kova virė'' dėl kiekvieno aikštės centimetro. Skirtumas buvo išaugęs iki trijų taškų svečiu naudai. Kėlinio viduryje šeimininkai vėl pradėjo diktuoti savo sąlygas ir jau buvo priekyje penkiais taškais (60-55). Kėlinio pabaigoje ekipas skyrė devyni taškai (71-62). Atrodė, jog šeimininkams reikėjo ramiai užbaigti rungtynes, bet dvi klaidos aikštės viduryje, kurios leido svečiams pataikyti du tritaškius metimus ir palikti minimalų trijų taškų šeimininkų pranašumą (71-68). Išsimesdami kamuolį šeimininkai suklydo, kamuolį perėmė E.Matusevičius, kuris metė tritaškį metimą, galėjusį išplėšti pratesimą, bet jo metimas skriejo pro šalį. Rungtynes laimėjo "Kauno orouostas & Lana Lecta'' 71-68.

Po laimėtų rungtynių "Kauno orouosto & Lana Lecta'' ekipos treneris T.Ananka sakė: „ Nu nieko šiandien biški chaosas gavosi, labai grubiai žaidė varžovas, bet susikaupėm, pasistengėm ir laimėjom.''

Po pralaimėtų rungtynių ''Omega'' treneris D.Šliogeris komentuoti atsisakė, tiesiog pasakė: ''Super''

"Kauno orouostas & Lana Lecta'' ekipoje naudingiausi buvo: K.Čepononis ( 26 tšk.) M.Nevas ( 17 tšk.) P.Amanaitis ( 9 tšk.)

''Omegos'' gretose išsiskyrė: A.Matusevičius ( 24 tšk. 10 atk.kam. 5 rez.perd. 5 išpr.praž. 37 naud.bal.) H.Šliogeris ( 22 tšk.) L.Kontvainis ( 12 tšk.)

Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes laimėjo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Omegą'' (2013 vasario 15 d., penktadienis, 19:52 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Omega" šventė pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 00:39 val.)Kauno Oro Uostas & Lana Lecta nesunkiai susitvarkė su Dentist Team (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:43 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" be didesnių pastangų susitvarkė su "Viči" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)