Kauno SRC vs Šilainiai (93:75)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“

2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 18:40 val., peržiūros: 1207

Šeštadienį, lapkričio 15 dieną, Kauno mechanikos mokykloje savo jėgas išbandė "B" lygos ekipos – tai "Kauno SRC" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių į priekį bėgę "SRC" krepšininkai šiandienos dvikovoje nesulaukė atitinkamo pasipriešinimo bei be didesnio vargo iškvojo pergalę.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai iškart griebė jautį už ragų bei pradėjo rungtynes spurtu 19:4. Vėliau didžiąją kėlinio dalį ir laikėsi šis penkiolikos taškų skirtumas, tačiau kėlinio pabaigoje "Šilainiai" pataikė du tritaškius bei sušvelnino atsilikimą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 25:16. Antrąjį ketvirtį vėl energingiau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 11:0 ir įgavo jau dvidešimties taškų pranašumą. Vėliau svečiams pavyko stabilizuoti situaciją ir išlaikyti daugmaž tokį patį atsilikimą. Tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę "SRC" krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau dvidešimtseptynių taškų persvarą – 56:29.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šilainiai, kurie kėlinio pradžią laimėjo 8:18 bei apkarpė deficitą. Tačiau šeimininkai arčiau varžovų neprisileido ir kėlinį užbaigė kur kas sėkmingiau, taip padidindami savo pranašumą dar labiau. Po trijų kėlinių rezultatas 78:50. Ketvirtasis kėlinys daugiau nieko ir nelėmė šiose rungtynėse. "SRC" ekipa atsipalaidavo ir leido varžovams sumažinti atsilikimą, tad galutinis rezultatas neatrodo jau toks baisus – 93:75.

Kauno SRC: Ignas Sinkevičius – 37 tšk. (5 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 23 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Rytis Adžgauskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.)

Šilainiai: Arūnas Giedraitis – 41 tšk. (14 atk. kam.), Ričardas Stirbys – 15 tšk., Vitoldas Kapočius – 7 tšk.

„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)Su vėjo malūnais kovoję „Kauno SRC“ krepšininkai neprilygo „Voluktei“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:28 val.)Dramą „Kauno Energijoje“ po pratęsimo laimėjo „Kauno Kolegija“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)