VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs AGAVA & ASS TERMOLINK (52:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vid. mokyklos sporto salė, Ašigalio g. 23 (buvusi Ašigalio m-kla)

Po nervingos kovos pergalę šventė "Agava & ASS"

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 3766

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių susitikimas tarp "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (šeimininkai) ir "Agava & ASS" (svečiai) ekipų. Rungtynės buvo permainingos, pirmąjį kėlinuką daug geriau atrodė šeimininkai, tačiau antrąjame viskas buvo priešingai. Rungtynių baigtį lėmė svečių spurtas ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kurio dėka jie įgijo šešių taškų pranašumą, bei iškovojo pergalę rezultatu 52:57 (18:10, 10:16, 14:13, 10:18).

Nors rungtynes, keturiais iš eilės taškais pradėjo svečiai, netrukus šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir įgijo keturių taškų pranašumą. Taiklus A.Sutkaus tritaškis metimas leido jo komandai sumažinti deficitą iki minimumo. Vėliau "Vėjų Linija & Garliavos Duona" surengė dar vieną spurtą 7:0, ir po jo skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų, kuriuos, taikliu tritaškiu metimu M.Varnas padidino iki dviženklio dešimties taškų. Taiklus dvitaškis metimas kėlinuko pabaigoje leido svečiams sumažinti atsilikimą iki aštuonių taškų 18:10.

Antrasis kėlinukas sėkmingesnis buvo svečiams. Jau kėlinio pradžioje jie sumažino deficitą iki keturių taškų. Į A.Railos dvitaškį metimą "Agava & ASS" ekipos žaidėjas R.Vaičikauskas atsakė dviem tolimais tritšakiais metimais ir išlygino rezultatą, o T.Čepkausko dvitaškis leido svečiams įgyti dviejų taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi lygiai, tik kėlinuko sėkundėms tiksint į pabaigą, šeimininkai sugebėjo pelnyti du taškus, bei prieš ilgąją pertrauką turėti dviejų taškų pranašumą 28:26.

Antroji rungtynių pusė buvo įtempčiausia. Jau nuo pat jos pradžios tarp komandų užvirė kieta kova. Po kelių iš eilės "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" ekipos krepšininkų taškų, jie galėjo džiaugtis keturių taškų persvara, tačiau tas džiaugsmas truko neilgai, nes svečiai, netrukus, netik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Šeimininkų krepšininkai taip pat surengė spurtą, kurio dėka buvo įgytas trijų taškų pranašumas. Paskutiniame kėlinuke, po šeiminkų taiklaus dvitaškio metimo sekė dar viena svečių sausa atkarpa 11:0, kuri leido įgyti šešių taškų pranašumą. Ilgai laukti nereikėjo, kol namų sienas ginatys krepšininkai išlygins rezultatą. Tačiau rungtynių pabaigą daug protingiau ir atsargiau sužaidę "Agava & ASS" ekipos žaidėjai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 52:57.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Pergalę lėmė dvasinė ramybė. Matėme, kad varžovai truputį "buksuoja", tai stengėmės žaisti ramų žaidimą , tiesiog žaisti poziciškai ir panaudoti tą situaciją taip, kad laisvi žmonės galėtų mesti. O varžovai labai nervavosi ". Kodėl taip prastai pataikėte baudos metimus? : " Sezono pradžia. Mūsų kompanija pasikeitusi. Taip pat nuovargis, todėl, kad žmonės serga ir nevisi galėjome žaisti, septyniese yra sunkoka žaisti, pas varžovus suolas buvo ilgesnis. Bėgti negalėjome taip, kaip norėtume ir galėtume ".

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" :
L.Varnas 12, A.Raila 9, M.Varnas 9 taškai.

"Agava & ASS : A.Sutkus 18 (5 rez.perd., 5 išprov.praž.), T.Čepkauskas 13 (5 išprov.praž.), G.Prabulis 11 ( 5 per.kam., 5 išprov.praž.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 08 d., 07:33 val.

Tai kaip ten del to Lauryno Varno? Kiek suprantu jis dvyliktokas, tai ar jis darbuotojas? Jei ne tai jis negali losti imoniu lygoje nes jis taip pat  losia RKL.

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 13:10 val.

Klausimas Laurynas Varnas imones darbuotojas ar legionierius?

Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį pergalę šventė svečiai "Argensta & AKS" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:34 val.)"Argensta & AKS" įveikė "Agava & ASS Termolink" ekipą (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:49 val.)Visų rungtynių metu priekyje buvęs "Elektromontuotojas" įveikė "Agavą & ASS Termolink" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 20:27 val.)Permainingose rungtynėse "Agava & ASS Termolink" įrodė savo pranašumą prieš "Vijorą" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Vijora" namuose nesugebėjo pasipriešinti "Agava & ASS Termolink" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 16:47 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)Rezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "Agavos & ASS Termolink" krepšininkai (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Ryterna" neatsilaikė prieš "AGAVA & ASS Termolink" (2012 sausio 10 d., antradienis, 20:14 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)