Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Vandžiogalos vidurinė mokykla (107:57)"Basketnews.lt 2013" taurė 9 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 09:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

"Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija" neturėjo didesnio vargo su "Vandžiogalos vidurinės mokyklos" komanda

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 1530

Trečiadienį, balandžio 24 dieną, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt" 2013 taurė 9 klasių rungtynės, kuriose susitko "Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija" (šeimininkai) ir "Vandžiogalos vidurinė mokykla" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai įrodinėjo savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę bei iškopė į didįjį finalą. Rezultatu – 107:57.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 8:7), tačiau šeimininkai pademonstravo puikų puolimą, kur laimėjo atkarpą net 20:2 ir pranašumas išaugo iki 19 taškų ( 28:9). Likus žaisti apie dvi minutes komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito. Rezultatas - 32:13.

Antrąjį ketvirtį "Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija" pradėjo "sausai" 18:0 ir komandas skyrė jau 37 taškai ( 50:13). Likus žaisti apie 5 minutes svečiams atsirišo krepšys , tačiau tik minimaliai pavyko apmažinti skirtumą ( 57:23). Besibaigiant kėlinukui šeimininkai atstatė 38 taškų pranašumą, tačiau svečiai užtikrinčiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir sumažino skirtumą iki 34 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 62:28.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai žaidė antru penketu, tačiau ir toliau jų atotrūkis tik didėjo ( 69:30). Svečių žaidėjo A.Bulanovo pavieniai veiksmai neleido varžovams dar labiau pabėgti, tačiau šeimininkai kėlinuko pabaigoje greitomis atakomis pasiekė rekordinį pranašumą – 42 taškai. Rezultatas – 80:38.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai ir toliau buvo įjungę aukštesnę pavarą ir su kiekviena minute pranašumas tik augo. Likus žaisti apie 5 minutes komandas jau skyrė net 55 taškai ( 98:43), tačiau besibaiginėjant rungtynėms svečiai parodė charakterį ir apmažino skirtumą iki 50 taškų. Lengvą pergalę ir kelialapį į didįjį finalą iškovojo "Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija" rezultatu – 107:57.

"Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija": G.Kičas ( 24 tšk., 8 per.kam.), L.Urbonas ( 16 tšk.), R.Česlauskas ( 11 tšk., 15 atk.kam.)

"Vandžiogalos vidurinė mokykla": A.Bulanovas ( 23 tšk., 12 atk.kam.), T.Molotkovas ( 11 tšk.), A.Anisimenkinas ( 7 tšk.)

"Basketnews.lt" 2013 taurės 9 klasių čempionai - "Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos" komanda (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:36 val.)Mažajame finale "Basketnews.lt" 9 klasių taurėje triumfavo "Kaišiadorių KKSC'98" ekipa (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:16 val.)