Legama vs Senukai (79:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 23:15 val., peržiūros: 1069

Šeštadienio vakarą A.Puškino vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Legama“ (šeimininkai) ir „Senukai“ (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Legama“ ekipa, kuri su kiekvienu kėlinuku didino pranašumą prieš varžovus. Ketvirtajame kėlinyje „Senukų“ ekipa prabudo ir pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų, tačiau „Legama“ užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 80:73.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Senukai“ ,tačiau „Legama“ greitai atrado savąjį žaidimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:6). Toliau svečiai bandė mažinti skirtumą, bet iškart sulaukdavo atsako iš varžovų tritaškiu metimu. Paskutinėmis sekundėmis taiklus A.Šaulio tritaškis metimais leido šeimininkams padidinti pranašumą iki 8 taškų – 20:12.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „Senukai“ turėjo galimybę sumažinti skirtumą, tačiau nesugebėjo realizuoti baudos metimų, o šeimininkai toliau smeigė tritaškius metimus vienas po kito ( 28:14). Po minutės pertraukėlės „Senukams“ pavyko susitvarkyti su gynyba, tačiau neilgam. Svečiams toliau sunkiai sekėsi apsiginti nuo varžovų komandinių atakų ir aikštelės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką išlaikė dviženklį pranašumą – 42:29.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus tarp ekipų užvirė atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio savo pranašumo ( 54:40). „Senukams“ pavyko surengti keletą greitų atakužų ir skirtumą sumažino iki 10 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiams nepavyko apsiginti nuo varžovų atakų ir prieš lemiamą ketvirtį „Legama“ atstatė 15 taškų pranašumą – 61:46.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 66:46). Vis dėlto, „Senukai“ pademonstravo kovingumą ir kilo į lemiamą kovą, kur ataka po atakos pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 74:67). „Senukams“ lemiamu metu nepavyko užbaigti sėkmingai atakų , o „Legama“ šaltais nervais realizavo baudos metimus bei iškovojo pergalę šios dienos rungtynėse, rezultatu – 80:73.

Po laimėtų rungtynių „Legama“ ekipos treneris atsisakė komentuoti apie rungtynes.

Legama: Martynas Valaitis – 16 tšk., Arminas Šaulys – 11 tšk., Tomas Valatkevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Juodviršis – 14 tšk., Laurynas Burneika – 13 tšk. (14 atk. kam.)

„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Legama“ įtikinamai įveikė savo konkurentus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 20:37 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Legama“ „Įmonių“ lygos starte parklupdė debiutantus (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Dentist Team“ įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:51 val.)„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)