Dumblas vs Grizliai (60:92)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 22 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Grizliai" netikėtai lengvai įveikė "Dumblą"

Pirmu smuiku nugalėtojų gretose griežė M.Valaitis
2013 rugsėjo 22 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 2321

Šį sekmadienio vakarą (09-22d.) Kauno energijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės turnyro rungtynės tarp vietos "Dumblo" komandos ir svečių "Grizlių" ekipos. Intriga rungtynėse išliko tik pirmame kėlinyje, o vėliau svečiai tiesiog dominavo aikštėje ir neleido šeimininkams pagalvoti apie galimą skirtumo sumažinimą. (60:92).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo "Grizlių" taikliais metimais, visų pirma sekė dvitaškis, o netrukus ir tritaškis. Pirmomis minutėmis "Dumblui" trūko koncentracijos, metimai buvo neparuošti, o atakos mažai organizuotos. To pasakoje kėlinio pradžia (2:14). Tokia rungtynių pradžia svečius nuteikė lengvai kovai, todėl normalu, kad jie šiek tiek atsipalaidavo ir kėlinį užbaigė turėdami jau ne tokią didelę persvarą (18:22).

Antrasis ketvirtis buvo šioks toks lūžis rungtynėse, kadangi kėlinį "Grizliai" laimėjo net 12 taškų skirtumu, kas privertė "Dumblą" dar labiau skubėti, dar labiau žaisti individualiai. Visgi kova buvo kieta, ir netrūko emocijų, rungtynėse buvo fiksuota ir nesportinė ir techninė pražangos. Tad antro kėlinio rezultatas (10:22).

Trečiasis kėlinys neparodė signalų, kad kažkas gali keistis, svečiai didino pranašumą, o "Dumblas" žaidė kaip žaidė, mažai rezultatyviai. Šiame ketvirtyje "Grizzlių" krepšininkai pradėjo žaisti kur kas greičiau, taip dar padidindami savo persvarą, ir ketvirtam kėliniui paliko tik formalumo statusą. (13:22)

Paskutiniame ketvirtyje "Dumblui" jau reikėjo stebuklo, kad persverti rungtynes savo naudai, nes skirtumas buvo solidus. Deja, bet šeimininkų komandai to padaryti nepavyko, jų metimai skriejo pro šalį, nepataikydavo net ir iš dėkingų situacijų. Taip žaisdami kas kam daugiau įmes paskutiniame ketvirtyje jį pabaigė rezultatu (19:27), o galutinis rezultatas (60:92).

Nugalėtojų trenerio pakalbinti nepavyko.

"Dumblas" : Tadas Bulotas (18), Tomas Pukelevičius (15), Lukas Steikūnas (10), 5 išprov. pražangos.

"Grizliai" : Martynas Valaitis (30), 16atk. kam, Aidas Vilpišauskas (21), Julius Okunevičius (14), 10 atk.kam.

Visas rungtynes pirmavusi "Galera" įveikė "Grizlius" (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Galera" išbarstė turėtą persvarą, bet išsaugojo pergalę (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 20:04 val.)BC "Liuksas" įtikinamai nugalėjo "Grizlių" ketvertuką (2013 spalio 11 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vertigo“ atsitiesė po nesėkmingo pirmo kėlinuko ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 20:58 val.)Po permainingos kovos pergalę išplėšė „Grizliai“ (2013 spalio 04 d., penktadienis, 23:40 val.)„Dumblas“ pralaimėjo laimėtas rungtynes (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 01:15 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vieningą Kauną“ (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Dumblas“ neleido suabejoti savo pranašumu (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 17:02 val.)