Omega vs Celsis (57:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą

2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 20:42 val., peržiūros: 1081

Balandžio 13-ąją dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių susitikimas tarp šeimininkų „Omega“ ir svečių „Celsis“. Paskutinės poros rungtynės buvo ne ką prastesnės už praeitas ir susitikimo nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinės rungtynių minutės. Vis dėlto, geriau sužaidę ketvirtąjį ketvirtį svečiai žengė į pusfinalį.

Pirmąjį ketvirtį abi ekipos pradėjo kovingai ir atkakliai, o sužaidus penkias minutes, rezultatas tapo 9:8, svečių naudai. Po minutės pertraukėlės, pastarieji ir toliau didino atotrūkį, surengė spurtą 7:0 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Prieš ketvirtčio galą ekipos dar spėjo apsikeisti keliomis sėkmingomis atakomis, o po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 18:12, svečių naudai.

Antrajame ketvirtyje kaip ir pirmajame, rungtynės buvo kovingos ir įtemptos. Į svečių taiklius metimus, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir neleisdavo didinti atotrūkio. Rezultatyvumu nepasižymėjęs kėlinys baigėsi rezultatu 16:15, „Omega“ naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštėje kardinaliai paskeitė – iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai. Geriau žaidę tiek gynyboje tiek puolime laimėjo ketvirtį rezultatu 23:14 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 4 taškų pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje dar kartą keitėsi komanda, kuri kontroliavo žaidimo eigą. „Celsis“ atsilikinėdami 4-iais taškais nepalūžo ir kėlinio pradžioje atsitiesė surengdami sausą atkarpą, kurią laimėjo 11:0 ir susikrovė 7 taškų persvarą. Vis gi svečiai dar bandė gelbėtis iš nemalonios padėties, bet „Celsis“ užtikrintai sužaidė rungtynių galą ir laimėjo susitikimą rezultatu 61:57.

Po rungtynių „Celsis“ ekipos žaidėjas Ignas Krukonis kalbėjo: „ Pergalę lėmė gera gynyba, puolime nežibėjome visos serijos metu, tačiau sugebėjom gerai apsiginti ir nors ir sunkiai, bet prasibrovėme į kitą etapą. Su kuo susitiksim kitam etape kol kas dar nežinom, bet tai nėra labai svarbu, nes tiek „Autotoja“ tiek „Senukai“ yra stiprios ekipos. Svarbiausia pagerinti žaidimą puolime, atiduoti visas jėgas gynyboje ir manau, jog galime kovoti ir dėl pergalės pusfinalyje“.

Omega: Remigijus Kasperavičius – 17 tšk., Tadas Vaitkevičius – 11 tšk., Ričardas Brovka – 10 tšk.

Celsis: Žilvinas Balynas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 15 tšk., Ignas Krukonis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:26 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)Po pratęsimo laimėjusi „Omega“ keliauja į ketvirtfinalį. (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:11 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pratęsė pergalių seriją (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:03 val.)