Kauno švara vs Vieningas Kaunas (91:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ pusfinalį pradėjo pasiekdami įtikinamą pergalę

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1245

Balandžio 21 dieną, 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno Švara“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp šių komandų. Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas leido greitai nutolti šeimininkams, kurie pranašumą savo pusėje išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Tiesa, „Vieningas Kaunas“ ne kartą sugražino intrigą, bet pergaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Rungtynių pabaigoje „Kauno Švara“ pasiekė ir rekordinį, daugiau nei 20 taškų pranašumą, o susitikimas baigėsi rezultatu 91:70.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, beveik pusę kėlinuko vyko atkakli kova taškas į tašką, bet tuomet svečių žaidimas užsikirto. Puldami „Vieningo Kauno“ krepšininkai vis dažniau klydo ir ne kartą leido varžovams surengti greitas atakas, negana to „Kauno Švara“ puikiai išnaudojo ir tolimus metimus, o skirtumas tarp komandų greitai tapo dviženklis. Svečių situacija tapo labai sudėtinga, o komanda vienu metu atsilikinėjo ir 14 taškų skirtumu. Tačiau antrame kėlinuke jie pagaliau pristabdė „Kauno Švaros“ puolimą ir sugrįžo nedidelė intriga. „Vieningas Kaunas“ prisitaikė ir iš toliau, o skirtumas sumažėjo iki vos 2 taškelių. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai išsaugojo tik 4 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 46:42.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko permainingai. Iš pradžių į priekį vėl pabėgo šeimininkai, tačiau po minutinės pertraukėlės „Vieningas Kaunas“ mobilizavo savo puolimą ir po trijų O. Stropaus tritaškių metimų skirtumas vėl ištirpo iki 2 taškų. Tačiau šis spurtas atėmė labai daug jėgų ir dabar svečių žaidimo kokybė ėmė prastėti. „Vieningas Kaunas“ vėl neišvengė klaidų, o neišnaudotos progos pataikyti iš arčiau sužlugdė kone visas viltis. Negana to paskutinio kėlinuko metu „Kauno Švara“ surengė puikų pasirodymą metant iš toli ir tritaškių seriją jų pranašumą padidino iki 20 taškų ribos. „Vieningas Kaunas“ nebeturėjo galimybių išsigelbėti ir pralaimėjo pirmąją psufinalio kovą rezultatu 91:70.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Senkus – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Mykolas Brusokas – 18 tšk., Andrius Gasiūnas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Simanavičius – 12 tšk.

Vieningas Kaunas: Andrius Birulinas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Arnoldas Rupeika – 16 tšk., Ovidijus Stropus – 15 tšk.

„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)Kauno švara pirmoji padėjo žingsnį į priekį ketvirtfinalio etape. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)