A.S.K. „Persvara“ vs Lituanica (55:66)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Lituanicos“ ekipa po permainingos kovos įveikė „A.S.K „Persvarą““

2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 977

Sekmadienį, vasario 23 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "A.S.K "Persvara"" (šeimininkai) ir "Lituanica" (svečiai). Pirmus tris kėlinukus tarp ekipų vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau paskutinį ketvirtį užtikrinčiau sužaidė "Lituanicos" ekipos žaidėjai ir iškovojo pergalę, rezultatu – 55:66.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Įpusėjus kėlinukui minimaliu pranašumu pirmavo "A.S.K "Persvaros"" ekipa ( 5:4). Po E.Šipalo tolimo metimo šeimininkų pranašumas padidėjo iki trijų, tačiau svečiai besibaigiant kėlinukui sumažino skirtumą iki vieno taško – 11:10.

Prasidėjus antram kėlinukui šeimininkai iškart greitomis atakomis atstatė 5 taškų pranašumą ( 16:11). Vis dėlto, "Lituanicos" ekipa sugebėjo spurtuoti atkarpa 9:0, kur tai jiems leido persverti rezultatą į savas rankas ir įgyti 6 taškų pranašumą. "A.S.K "Persvara"" per keletą minučių pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško, bet svečiai sugebėjo atstatyti susikrautą pranašumą - 23:28.

Trečiam kėlinukui prasidėjus po taiklių D.Kvitkos taškų "Lituanicos" pranašumas išaugo iki 9 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 13 taškų ( 27:40). Po minutės pertraukėlės "A.S.K "Persvara"" atsigavo po šalto dušo ir pradėjo minutė po minutės artėti prie varžovų, o beisbaigiant kėlinukui sumažino skirtumą net iki 2 taškų. Rezultatas – 41:43.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui "Lituanicos" ekipa nieko nelaukus pradėjo didinti savo pranašumą ( 43:51). Šeimininkai dar bandė mažinti skirtumą tolimais metimais, tačiau jie skriedavo pro šalį ir po taiklaus R.Grigaliūno metimo pranašumas svečių išaugo iki dviženklio ( 52:62). Per likusias minutes svečiai užtikrintai sužaidė kėlinuko pabaigą ir išsaugojo dviženklį pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 55:66.

A.S.K. „Persvara“: Edgaras Šipila – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Zareckas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 11 tšk.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Dmitrij Kvitka – 17 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

„Olimpas“ po permainingos kovos palaužė A.S.K „Persvara“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „A.S.K. Persvarą“. (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:03 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos įveikė „Olimpo“ ekipą (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Lituanica“ tik po atkaklios kovos palaužė „Komanda X“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Nepyk“ po didžiosios pertraukos nuginklavo A.S.K „Persvarą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Lituanica“ iššvaistė persvarą, tačiau įveikė „Komanda X“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:40 val.)„Aonas“ neprilygo A.S.K „Persvarai“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 13:47 val.)KK „13“ neturėjo vargo su A.S.K. „Persvara“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Komanda X“ pelnytai iškovojo pergale prieš A.S.K „Persvara“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:11 val.)„Olimpui“ nusprendus netęsti rungtynių pergalė buvo užskaityta A.S.K. „Persvara“ ekipai (2014 sausio 31 d., penktadienis, 14:00 val.)