Baubilas & Granex vs Topo centras (55:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus

2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 00:06 val., peržiūros: 1083

2014m. vasario 9 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Topo centro"(svečių) ir "Baubilas & Granex"(šeimininkai) ekipų. Visas rungtynes kova vyko taškas į tašką, bet "Topo centras" visą laiką išlaikė persvarą savo pusėje ir laimėjo rungtynes rezultatu – 65:55(21:12, 12:13, 10:14, 22:16).

Pirmąjį kėlinį "Topo centras" pradėjo taikliais tritaškiu ir dvitaškiu, "Baubilas & Granex" atsakė 9 taškais, ir 9:5 jie priekyje. Varžovai spurtavo, įmesdami du dvitaškius ir du tritaškius, jie persvėrė rezultatą ir atitrūko 6 taškais – 15:9. Šeimininkai per likusį pirmojo kėlinio laiką sugebėjo pataikyti tik 3 baudas iš 4, o priešininkai dar pelnė 6 taškus ir laimėjo ketvirtį – 21:12.

Antrąjį kėlinį abi komandos žaidė apylygiai, pradžioje pataikė po dvitaškį. Paskui D.Juknevičius įmetė du taškus ir baudos metimą. "Baubilas & Granex" atsakė spurtu, G.Purauskas įmetė 6 taškus, tritaškį pridėjo R.Babilevas. Jie priartėjo prie varžovų, skirtumas tik 3 taškai – 23:26. E.Gramauskas iš "Topo centro" pelnė 5 taškus, įmesdamas dvitaškį ir tritaškį, persvara padidėjo iki 8 – 31:23. Kėlinio pabaigoje abi ekipos dar įmetė po dvitaškį. Antrąjį kėlinį vėl laimėjo "Topo centras" – 33:25.

Po pertraukos rungtynės prasidėjo pražangomis, R.Babilevas sumetė abi baudas. Svečiai dar labiau padidino persvarą, įmetė vieną baudą, dvitaškį ir tritaškį, 39:27 jie priekyje. Varžovai pataikė 4 dvitaškius, o "Topo centras" atsakė tik 1 dvitaškiu, skirtumas sumažėjo iki 6 taškų – 35:41. Kėliniui baigiantis svečiai įmetė du taškus, priešininkai atsakė 4 ir persvarą sumažino iki 4 taškų. Ketvirtis baigėsi 43:39 "Topo centro" naudai.

Paskutinis kėlinys prasidėjo taikliu T. Vaišvilos metimu. A.Filiajevas iš "Topo centro" pataikė iš toli, du baudos metimus pridėjo E.Gramauskas, skirtumas padidėjo iki 7 – 48:41. Svečiai ir toliau didino persvarą, pelnė 5 taškus, ir skirtumas tarp komandų dviženklis. Šeimininkai nepasidavė ir sumažino persvarą iki 4 taškų – 49:53. Sužaidus pusę ketvirčio komandas skyrė tie patys 4 taškai – 53:57. "Topo centras" padidino tempą, pelnė dar 8 taškus, o "Baubilas & Granex" atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu. Rungtynes laimėjo "Topo centras" – 65:55.

"Baubilas & Granex": Giedrius Purauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ruslanas Babilevas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Daumantas Židanavičius – 13 tšk.

"Topo centras": Domas Juknevičius – 17 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Gramauskas – 13 tšk., Artiomas Filiajevas – 10 tšk.

„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 23:45 val.)„Topo centras“ žengė į ketvirtfinalį (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:24 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)Topo Centras išvargo pergalę prieš Best 4 you (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)Be keitimų rungtyniavęs „Topo Centro“ penketukas neatsilaikė prieš „Kauno Grūdus“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:37 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)