Sabonio KC – Vytautas vs BK Centre (114:61)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų.

2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1345

Antradienį, A.Sabonio krepšinio centro II-oje salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio B lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sabonio KC – Vytauto" (šeimininkai) ir BK "Centre" (svečiai) komandos. Komandos susitinka jau antrąjį kartą šiame sezone. Pirmose rungtynėse stipresni buvo BK “Centre“ krepšininkai. Iš šių rungtynių tikėtos intrigos nebuvo, jau po pirmojo kėlinio išryškėjo šeimininkų dominavimas aikštėje, kuri su kiekvienu ketvirčiu vis augo. Pirmą kėlinį šeimininkai laimėjo (23:15). Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų šokltelėjo iki 24 taškų – (50:26). Trečiame ir ketvirtame kėlinyje vaizdas nesikeitė, skirtumas tarp komandų vis augo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (114:61). „Sabonio KC – Vytautas“ atsirevančavo su kaupu BK „Centre“.

Rungtynės prasidėjo viena iš dviejų J.Kigo baudų, netrūkus tritaškį pataikė komandos draugas L.Kriščiūnas ir "Sabonio KC – Vytauto" komandą nuo pat pirmų minučių įsiveržė į priekį – (4:0). BK "Centre" komandai pavyko pirmus taškus pelnyti prabėgus minutei. Prabėgus dar porai minučių svečiai netik išlygino rezultatą,bet ir sugebėjo persverti savo naudai – (4:6). Kitoje atakoje šeimininkai dviem taikliomis baudomis išlygino rezultatą – (6:6). Prabėgus dar keletai minučių, svečiai sugebėjo įsiveržti į priekį 5 taškais ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo – (6:11). Per likusias 5 minutes "Sabonio KC – Vytauto"komandą" ne tik sugebėjo išlyginti rezultatą, bet ir persverti savo naudai. Laimėdami atkarpą – (17:4), po pirmų dešimt minučių komandas skyrė 8 taškai – (23:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Sabonio KC – Vytauto" komandos žaidėjo A.Urbonavičiaus taikliu tolimu metimu ir jau kėlinio pradžioje komandas skyrė 11 taškų – (26:15). Vėliau žaidimas nepakito, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti 4 minutes komandas skyrė tie patys 11 taškų – (34:23). Per likusį laiką šeimininkai surengė nuostabų spurtą, kurį laimėjo (16:3) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 24 taškai – (50:26).

Trečiasis kėlinys prasidėjo J.Furmonavičiaus taikliu dvitaškiu su pražangą. "Sabonio KC – Vytauto" komanda atsakė taikliu tritaškiu metimu, sekančioje atakoje pataikė dar vieną tolimą metimą, vėliau dar privertė varžovus suklysti ir per nepilnas dvi minutes surinkę 12 taškų padidino atsilikimą tarp komandų iki 33 taškų – (62:29). Šeimininkai nebuvo linkę atsipalaiduoti, toliau naudojo presingą ir trečią kėlinį laimėjo rezultatu – (33:14). Po trijų kėlinių rezultatas buvo (83:40).

Ketvirtasis kėlinys buvo jau tik formalumas, rungtynių nugalėtojas kaip ir buvo aiškus. Žaisdami savo žaidimą "Sabonio KC – Vytauto" komandą sugebėjo laimėti ir ketvirtą kėlinį – (31:21). Rungtynės baigėsi – (114:61) "Sabonio KC – Vytauto" komandos naudai.

Po laimėtų varžybų "Sabonio KC – Vytauto" komandos treneris kalbėjo: "Pagrindinis dalykas tai buvo gal, kad laisvą savaitgalį daviau "chebrai", tai matės jog žaidėjai buvo "šviežesni", bėgo ant greito puolimo ir presingas buvo vienas iš didžiųjų dalykų, kas mums padėjo atsiplėšti. Akcentavau labiausiai kovą gynyboje ir greitą puolimą, kas mums šiandien puikiai pavyko."

Sabonio KC – Vytautas: Lukas Kriščiūnas – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Bietkis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Julius Kigas – 17 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

BK Centre: Justas Furmanavičius – 36 tšk. (19 atk. kam., 13 išpr. praž.), Igor Galkin – 6 tšk., Vladislav Yanchuk – 4 tšk.

„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nė iš tolo neprilygo „Kauno SRC“ (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)