Sweco vs Sabonio krepšinio centras (77:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio krepšinio centras“ palūžo lemiamame kėlinyje

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 1268

Kovo 5 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Sabonio krepšinio centras" ir "Sweco". Kaip ir tikėtasi grupės kaimynų rungtynės buvo labai įtemptos, po pirmojo kėlinio pranašumą turėjo svečiai (15:18) Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda greitai apsikeitė vietomis ir visą kėlinį turėjo vytis. (34:30)Trečiajame kėlinyje šeimininkams V.Žvirblis pataikęs tris tritaškius sušvelnino skirtumą, kadangi oponentai nuo pat pradžių jį įgijo ir sužaidė puikų kėlinį. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai visiškai palūžo, "Sweco" ekipoje šou surengė M.Liepa pelnęs 13 taškų ir taip įtvirtinęs pergalę rezultatu 60:77.

Rungtynių pradžią geriau susiklostė šeimininkams jie pirmavo rezultatu 6:1, persvara išsilaikė iki pusės kėlinio, antrojoje kėlinio dalyje iniciatyvą perėmė svečiai. (12:14) Per likusį laiką "Sabonio krepšinio centras" surengė tik vieną rezultatyvią ataką į tai varžovai atsakė dviem ir po pirmųjų 10 minučių galėjo tenkintis rezultatu 15:18.

Antrajame kėlinyje savo spurtą surengė šeimininkai,laimėję atkarpą 11:4 jie persvėrė rezultatą į savo pusę ir jį išlaikė iki kėlinio pabaigos. Šiame kėlinyje šeimininkams visus taškus pelnė aukštaūgiai, su jais negalėjo susitvarkyti net 24 kamuolius atkovojęs "Sweco" žaidėjas R.Trepočka. Po antrojo kėlinio paaiškėjo kad visa intriga laukia antrojoje rungtynių dalyje. (34:30)

"Sweco" trečiajame kėlinyje žaidė kaip ant sparnų, viskas klostėsi puikiai, tik oponentai sugebėjo išsilaikyti greta, daugiausiai V.Žvirblio dėka, kuris kaip ir visa komanda beveik nemetė dvitaškių. Šiame kėlinyje beveik visus taškus šeimininkai surinko nuo tritaškio arba baudų metimų linijų. Besibaigiant kėliniui "Sabonio krepšinio centras" susigrąžino lyderystę, tačiau M.Liepa pelnė 4 taškus ir sugrąžino svečiams minimalią persvarą. (51:53)

Ketvirtajame tas pats M.Liepa žaidė nesustabdomai, pataikęs tris svarbius tritaškius ir pelnęs net 13 taškų išvedė savo komanda saugesniu skirtumu į priekį. Šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau klaidos ir pro šalį skrieję kamuoliai lėmė kad skirtumas pasiekė dviženklį skaičių taip panaikindamas intrigą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:77 neatspindi buvusios kovos.

Po rungtynių "Sweco" treneris R.Undraitis sakė: Tikrai sunki pergalė kokios ir tikėjomės, nors rungtynės daug nelėmė, tačiau stengiamės atiduoti visas jėgas ir gerai praleisti laiką.

Sweco: Marius Liepa – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 15 tšk. (24 atk. kam.), Vytautas Bunikis – 13 tšk., Julius Jasaitis – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Dainius Čepulis – 12 tšk.

Sabonio krepšinio centras: Tomas Pušinaitis – 13 tšk., Vytautas Žvirblis – 11 tšk., Irmantas Birbalas – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 perimt. kam.)

„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Sabonio Krepšinio Centras“ krito po pratęsimo (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Solidi „Sabonio Krepšinio Centro“ pergalė ir garbingo žaidimo pavyzdys (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Sabonio krepšinio centras“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „KTU“ komandos (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:11 val.)Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)