ICE vs Legionieriai (44:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 14 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą.

2014 gegužės 15 d., Ketvirtadienis, 03:22 val., peržiūros: 1029

gegužės 15 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, Didžiosios taurės pusfinalio varžybos. Tarpusavį susigrūmė "Ice" (šeimininkai) ir "Legionieriai". Jau rungtynių praždioje "Legionieriai" išsiveržė į priekį, parodydami, jog jie susirinko tik laimėti. Nors "Ice" ekipa bandė švelninti rezultatą, tačiau svečiai nė trupučio nenusileido. Visas rungtynes dominavę, jie iškovojo pergalę rezultatu (44 – 76), ir keliauja į didžiosios taurės finalą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo dviem taikliais šeimininkų tritaškiais iš eilės. Tačiau svečiai nedelsiant ėmė taisyti situaciją. Jiems atsilikinėjant (6 – 0), jie sėkmingai spurtavo. "Legionieriai" padarė įspudingą atkarpą (0 -16), ir netrukus jau buvo priekyje 10'ies taškų skirtumu. Nors šeimininkai dar bandė švelninti rezultatą, tačiau pirmąjąm kėliniui pasibaigus svečiai turėjo 8'ių taškų pranašumą (11 – 18)

Antrasis kėlinukas prasidėjo gana apylygiai. Abi komandos žaidė panašiai. Tačiau tai buvo tik pirmoji kėlinio dalis. Antrojoje kėlinio dalyje svečiai vėl spurtavo (0 -12), ir jų turimas pranašumas tapo jau nebe 11, o 23 taškai. (17 – 40). Nors "Ice" ekipai pavyko užbaigti kėlinuką 4'iais taškais be atsako, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (21 – 40) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai rodos visai palūžo. Visą kėlinuką dominavo vien svečių ekipą. Negailestingai triuškindami savo varžovus, "Legionieriai" laimėjo kėlinuką rezultatu (4 – 20) ir po trijų kėlinių rezultatas jau buvo (25 – 60) svečių naudai.

Paskutinis kėlinukas tebuvo tik formalumas. Svečių ekipa išleido žaisti antrąjį penketą. Geriausi žaidėjai jau sėdėjo ant suoliuko, bei sau linksmai pokštavo. Žinoma tai pasimatė aikštelėje, nes pagaliau įsivyravo apylygė kova. Tačiau "Legionieriams" tai buvo visiškai nebesvarbu, nes pirmaujant tokiu skirtumu, neverta rizikuoti savo geriausiais žaidėjais. Šis kėlinukas pasibaigė (19 – 16) "Ice" ekipos naudai. Taigi rungtynėms pasibaigus, svečių ekipa iškovojo pergalę rezultatu (44 – 76), ir žengia į didžiosios taurės finalą.

Naudingiausi žaidėjai:

ICE: Marius Vaišvila – 11 tšk., Tautvydas Marčiulionis – 10 tšk., Martynas Gailiūnas – 7 tšk.

Legionieriai: Tomas Čiupas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Birulinas – 14 tšk., Kernius Ribikauskas – 12 tšk., Karolis Kubilius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

"Legionierių" komandos treneris, Ruslanas Zaverucha:

"Manau pergalę lėmė ginyba. Manau gynėmės labai puikiai ir tai leido mums sukaupti didesnę taškų persvarą. Poto ant galo atsipalaidavom, bet jau matėm, jog laimėsim"

„Legionieriai“ nesunkiai įveikė „Green Death“ ekipą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:57 val.)Rungtynių pabaigoje 4-iese likę ,,Legionieriai“ , turėjo pripažinti ,,BK Centre“ pranašumą. (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 23:06 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Vieningas Kaunas“ aštunfinalyje turėjo pripažinti „Legionierių“ pranašumą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 00:09 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Kauno Energija“ neprilygo „Legionieriams“ (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:33 val.)„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)