Šilainiai vs KK „Kauno partizanai“ (59:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 00:55 val., peržiūros: 1633

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Šilainių“ ir svečių „Partizano“ komandos. Rungtynės prasidėjo trimis iš eilės M. Akramo taškais į šeimininkų komandos krepšį. Netrukus skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų. Įpusėjus kėliniui šeimininkai visdar nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui. Komandas skyrė jau dviženklė svečių persvara – 8:19. Likusį ketvirčio laiką sėkmingiau sužaidę „Partizano“ krepšininkai įgijo jau triuškinančią persvarą – 12:29.

Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis šilainiškiams. Energingiau pradėję žaisti šeimininkai po truputį mažino savo atsilikimą. Sužaidus apie pusę kėlinio laiko komandas dar skyrė 13 taškų. Šeimininkai toliau nemažino apsukų ir ketvirčio pabaigoje sužaidę sėkmingą atkarpą prieš ilgąją pertrauką sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 34:42.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė „Partizano“ krepšininkai. Tačiau svečiai nebuvo linkę prisileisti varžovų per daug arti. Pasinaudoję keletu varžovų klaidų jie vėl atkuria dviženklę persvarą savo komandai. Šeimininkai nesudėjo rankų ir po sužaistos puikios atkarpos pirmą kartą buvo taip arti savo varžovų 47:50. Tada ir svečiai atsakė „sausa“ atkarpa 0:7 ir vėl susigražino dviženklį pranašumą prieš lemiamą ketvirtį – 48:59.

Paskutiniame kėlinuke „Šilainiams“ nepavyko atkurti intrigos. Svečiai jų neprisileido arčiau nei per 10taškų. „Partizano“ žaidėjai drausmingai sužaidę paskutinį kelinį šventė užtikrintą pergalę rezultatu 59:81.

Po rungtynių KK Kauno „Partizanai“ treneris A.Sukovas išskyrė pagrindines pergalės priežastis: „Išskirčiau komandinį žaidimą. Bandėme žaisti greitą žaidimą ir tai pasiteisino. Iškovojome pergalę. Šiandien daug žaidėjų neatėjo, galvojom bus sinkiau žaisti. Dar norėčiau padėkoti varžovams: gražios, geros, įdomios rungtynės buvo.“

Šilainiai: Henrikas Paulauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 9 tšk., Karolis Zubernis – 9 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Juras Kulvecas – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Petrauskas – 18 tšk. (10 rezult. perd.), Edvinas Zaurys – 10 tšk., Eligijus Baublys – 10 tšk.

„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)