Dumblas vs FORTO AMICUS – Diktum (64:69)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „FORTO AMICUS – Diktum“

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1172

Kovo 2 dieną, 14.45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Dumblas" (šeimininkai) ir "FORTO AMICUS – Diktum" (svečiai). Nors pirmąjį kėlinuką nuostabiai sužaidė šeimininkai, kurie pataikė net 6 tolimus metimus, tačiau jau antrame ketvirtyje jų žaidimas ėmė byrėti, o puikų tempą išlaikę "FORTO AMICUS – Diktum" žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai. Nors "Dumblas" ne kartą galėjo rungtynių eigą pakreipti kita linkme, bet stabiliai žaidžiantys svečiai išvengė duobių ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:69.

Rungtynes labai galingai pradėjo "Dumblo" komandos krepšininkai, kurie išlaikė milžinišką tempą, bei vieną po kito metė tolimus metimus. Puikus tritaškių taiklumas leido jiems greitai nutolti ir jau pirmojo kėlinuko metu skirtumas perkopė 10 taškų ribą. Vistik prasidedant antrąjam ketvirčiui „FORTO AMICUS – Diktum“ krepšininkai jau buvo padarę teisingas išvadas ir daugiau nebeleido varžovams smagintis atakuojant laisviems. "Dumblo" komanda staiga sustojo, o žaidėjai niekaip nerado naujų kelių link varžovų krepšio. Skirtumas greitai išnyko, o netrukus „FORTO AMICUS – Diktum“ komandos nariai paliko šeimininkus sau už nugarų. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 31:35.

Antroje susitikimo pusėje intriga sugįžo ir vienu metu jau atrodė, kad "Dumblas" perims iniciatyvą į savo rankas. Tačiau šeimininkams labai trūko stabilumo, tuo tarpu jų varžovai kaip tik žaidė labai užtikrintai ir išvengė didelių duobių. Trečiojo kėlinuko metu „FORTO AMICUS – Diktum“ dar kartelį nutolo ir varžovams paliko vos 10 minučių išsigelbėti. "Dumblas" pakilo į lemiamą kovą ir paskutinį kartą pamėgino išsigelbėti. Tačiau pasivyti varžovų jiems niekaip nepavyko, vis pritrūkdavo keleto sėkmingų atakų. Panašus žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, o keli netaiklūs metimai paskutinėmis sekundėmis nubraukė visas šeimininkų viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:69.

„FORTO AMICUS – Diktum“ komandos žaidėjo Sauliaus Salmanavičiaus komentaras: "mums šitos varžybos nebuvo svarbios, nes jau užsitikrinome antrąją vietą, bet vistiek norėjosi laimėti, įrodyti jog esame geresni, nes varžovas buvo tikrai stiprus".

Dumblas: Aurimas Turskis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Deimantas Baltrušis – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

FORTO AMICUS – Diktum: Mantas Ručinskas – 22 tšk., Robertas Mickevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Biesagirskas – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Po įtemptos kovos pergale džiaugėsi „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Turnyrinės lentelės lyderių akistatoje SK „Mattas“ po atkaklios kovos palaužė „FORTO AMICUS – Diktum“ komandą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:22 val.)Po įtemptos kovos „Dumblas“ įveikė „Sporto maniją ‒ 2“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 18:35 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:34 val.)„J. Dobkevičiaus mokykla“ neprilygusi „FORTO AMICUS – Diktum“ ekipai patyrė triuškinančią nesėkmę (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 22:21 val.)Sunkiai isibėgėję „FORTO AMICUS – Diktum“ užtikrintai nugalėjo „KK-13“ komandą (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 02:48 val.)„Aurelinas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Forto Amicus ‒ Diktum“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 21:15 val.)Sunkus ketvirtasis kėlinys nesutrukdė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasiekti revanšą (2014 kovo 25 d., antradienis, 21:03 val.)Beveik visas rungtynes pirmavus „Krepšininkas.NET“ komanda šventė pergalę prieš „Dumblas“ ekipą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)