BROLIAI vs KK "PERSVARA" (37:60)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

KK Persvara nepaliko jokių šansų Brolių komandai

2013 balandžio 05 d., Penktadienis, 00:23 val., peržiūros: 2578

2013-04-04, Sportturas pirmenybėse, Rokų vidurinėje mokykloje susitiko Broliai (šeimininkai) ir KK Persvara (svečiai). Rungtynių pradžia buvo super nerezultatyvi ir aikštėje vyko chaosas, o antrąjame jau Pesvara atgaivino savo puolimą, bei gynyboje dirbo iš peties ir po dviejų kėlinių – 10:31. Trečiasis kėlinys vėl buvo labai nerezultatyvus ir skirtumas sumažėjo iki penkiolikos taškų – 22:37. Ketvirtas kėlinys jau buvo visai be gynybos ir komandos lengvai rinko taškus, bei galutinis rungtynių rezultatas – 37:60 (5:13, 5:18, 12:6, 15:23).

Rungtynės prasidėjo V. Gaidžio dvitaškiu, į kurį Rolandas Aidukevičius atsake lygiai taip pat. Šešis taškus surinko KK Persvarair jie jau priekyje – 2:8. Tris taškus pelnė Broliai likus jau tik dviem minutėms iki pirmo ketvirčio pabaigos ir sumažino atsilikimą per pusę – 5:8. Kėlinį užbaigė Giedrius Kriščiūnas pelnęs penkis taškus ir po pirmo ketvirčio – 5:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, į kuriuos dvitaškiu atsakė Karolis Bankauskas7:17. Dar septynis taškus be atsako surinko Persvara ir padidino skirtumą iki 7:24. Du taškus pelnė Artūras Dovydaitis, o tritaškiu atsakė tas pats Giedrius Kriščiūnas ir KK Persvara priekyje aštuoniolikos taškų skirtumu – 9:27. Kėlinį vienu baudos metimu užbaigė Aurimas Viesulas, o dviem dvitaškiais metimais Marius Marčenkovas ir po dviejų kėlinių – 10:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais Persvaros taškais ir skirtumas išaugo iki 25 taškų. Tačiau kai jau atrodė, kad jau viskas šiose rungtynėse baigta, šešis taškus paeiliui surinko Adas Stankus, dar du pridėjo Donatas Stabokas ir skirtumas per pusantros minutės aptirpo iki septyniolikos taškų – 18:35. Dar du taškus savo komandai pridėjo Edgaras Bartusevičius, o keturiais kėlinį užbaigė Broliai ir po trijų kėlinių KK Persvara priekyje – 22:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo puikiais dviem Karolio Bankausko tritaškiais kurie skirtumą sumažino iki vienaženklio – 28:37. Po svečių paprašytos minutės pertraukėlės, šešis taškus surinko Persvara ir vėl atstatė saugesnį atstumą tarp ekipų – 28:43. Atkarpą 5:2 laimėjo Broliai ir skirtumas dvylika taškų – 33:45. Toliau sekė didėlė baudos metimų serija per kurią taškus rinko tik svečiai ir per tą seriją atkarpą 0:13 laimėjo Persvara ir vėl skirtumas tapo daugiau nei solidus – 33:58. Kėlinį keturiais taškais užbaigė Broliai, o po vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Giedrius Aukštuolis ir Vytautas Gaidys ir galutinis rungtynių rezultatas – 37:60.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Marius Marčenkovas sakė – Na pirmos rungtynės pavasario taurėje, jos nebuvo tokios lengvos, kaip atrodė iš pradžių. Jokių būdu nenuvertinam varžovų, ačiū jiems , kad padovanojo gražią kovą, be jokių traumų ar nuostolių. Grįžtatnt prie mūsų komandos žaidimo, jis dar nėra toks geras, koks galėtų būti ir kitos komandos šioje taurėje gali būti kur kas stipresnės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Giedrius Kriščiūnas (25, 27 naud. bal.), Marius Marčenkovas (11, 21 naud. bal., 12 atk. kam., 5 išpr. pr.), Edgaras Bartusevičius (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Karolis Bankauskas (11), Adas Stankus (10, 2 naud. bal.), Donatas Štabokas (7, 4 naud. bal.) taškai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

TomTJ2013 balandžio 04 d., 10:26 val.

sutvarkyta si situacija, jei dar bus tokiu sitauciju visada praneskite, aciu

Anonimas2013 balandžio 04 d., 08:27 val.

Kajokas atitinka apribojimus?

KK "Persvara" užtikrintai pelnė pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:21 val.)Visas runtynes iniciatyvą laikę savo rankose "Partizanai" įveikė "Brolius" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)BC "Sporto Fėja" nušlavė KK "Persvarą" (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 23:12 val.)"Partizanai" įveikė "Persvarą" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Broliai" neatsilaikė prieš "Kautrą & Currus ir Dariau baldus" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)