Advokatų kontora „Konsus“ vs Grizliai (82:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 21:24 val., peržiūros: 1458

Ketvirtadinio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos vienerios KKL C lygos, Didžioji taurė L pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Advokatų kontora „Konsus“ ir svečių „Grizliai“ komandos. Rungtynių pirmuosius taškus pelnė šeimininkai, tačiau svečiai netrukus atsakė tuo pačiu. Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo – 10:12. Antroje ketvirčio pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po kelių sėkmingų atakų jau įgijo 6 taškų pranašumą 15:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo J. Kalinausko tolimu metimu, kuris varžovų persvarą nubraukė perpus. „Grizliai“ stengėsi išlaikyti saugią 3-6 taškų persvarą, bet sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes Vilius Valentinas taškais pasibaigusiu prasiveržimu išlygino rezultatą – 31:31. Svečių komandos krepšininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos ir greit įgijo 4 taškų persvarą. Nors svečiai ir bandė susikrauti apčiuopiamą persvarą dar prieš ilgąją pertrauką, bet jiems lankas tarsi užsirišo. Likus žaisti pusantros minutės Gediminas Kemzūra perėmė kamuolį ir išlygino rezultatą, o likus žaisti apie pusę minutės M.Sadauskas išvedė Advokatų kontora „Konsus“ į priekį 43:41. Svečiams taškų pelnyti nebepavyko ir prieš ilgąją pertrauką jie atsidūrė besivejančių vaidmenyje.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet nei viena komanda per pusę kėlinio nesugebėjo nutolti nuo varžovų 54:55. Tai viena komanda išsiverždavo į priekį, tai kita. Tik paskutines dvi kėlinio minutes drausmingiau sužaidę advokatai įgijo jau apčiuopiamą 5 taškų persvarą – 66:61. Varžovai turėjo progą sumažinti savo atsilikimą, bet jų metimai iš žaidimo ir nuo baudų metimo linijos skriejo pro šalį.

Lemiamas kėlinukas vėl stokojo kovos, emocijų ir intrigos. Per minutę svečiai sumažino savo deficitą iki minimumo, bet Mantas Sadauskas neleido jiems jo persverti pelnydamas savo komandai 4 taškus iš eilės. Po to paties M. Sadausko tolimo šūvio įpusėjus kėliniui per vieną metimą nepasiekiami buvo Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai – 73:69. Likus žaisti mažiau nei tris minutes „Grizlių“ komandą ėmėsi gelbėti Martynas Valaitis pataikęs keletą tolimų metimų ir sumažinęs savo komandos atsilikimą iki 1 taško (78:77) , bet per likusį laiką taškų pelnyti svečiams nebepavyko ir M.Sadauskas lengvais taškais iš po krepšio užbaigė šias rungtynes, kurias rezultatu 82:77 laimėjo Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai.

Advokatų kontora „Konsus“ treneris A.Šiaulys po pergalės paklaustas ką mano apie rungtynes nebuvo labai kalbus, bet džiaugėsi sunkia pergale: „Na ką buvo sunkios rungtynės. Šiandien, neturėjome didelių žmonių, bet kažkaip atsilaikėm ir laimėjom. iš tiesų, tikrai geras mačas buvo“

Advokatų kontora „Konsus“ (S): Justas Kalinauskas – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Kemzūra – 15 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.)

Grizliai: Martynas Valaitis – 30 tšk., Deividas Valatkevičius – 17 tšk., Tadas Navickas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)