Kauno savivaldybė & Policija vs Makroflex (65:58)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 968

Sausio 25 dieną, 18:15 val., Kauno centro sporto mokykloje, susitiko "30+" lygos komandos "Kauno savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir "Makroflex" (svečiai). Vos penkiese atvykę svečiai kaip lygūs su varžovais žaidė tris kėlinukus. Vis tik ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Kauno savivaldybė & Policija" sugebėjo spurtuoti, pasiekė 13 taškų pranašumą ir tai jau buvo pakankamai saugi persvara norint pasiekti pergalę. Per likusį laiką atlaikę varžovų spaudimą pergalę pasiekė šeimininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:58.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos daugiausia laimę bandė mesdamos iš toli, o čia geriau sekėsi šeimininkams, kurie sau įprastoje salėje nebolgai pataikė ir nutolo. Bene pastebimiausias jų gretose buvo A.Vaivada, krepšininkais per pirmąjį ketvirtį sugebėjo pataikyti net 4 tritaškius metimus ir tai leido komandai nutolti. Ilgą laiką tylėję "Makroflex" žaidėjai pagaliau prisitaikė ir jau antrojo ketvirčio metu sugražino intrigą. Nors rungtynės nebuvo labai rezultatyvios, bet komandos žaidė gana protingai, retai klydo. Iki pat ilgosios pertraukos didelių pasikeitimų neįvyko, o rezultatas puikiai atspindėjo komandų pajėgumą 28:28.

Trečiame kėlinuke žaidimas tapo šiek tiek gyvesnis, komandos pagaliau surengė keletą greitų atakų, bet nei vienai ekipai taip ir nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Visas žaidimas ir toliau sukosi palei tritaškio liniją, žaidėjai dažnai ir negalvodami ėmė atakuoti iš toliau. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinuko pradžioje. "Makroflex" komanda pateko į duobę, o tai, matyt, buvo trumpo suolelio pasekmė. "Kauno savivaldybė & Policija" sužaidė geriausią atkarpą šį vakarą, pelnyti net 11 taškų be atsako leido nutolti ir pasiekti 13 taškų pranašumą. Nuo to momento šeimininkai tarsi laukė rungtynių pabaigos, dažnai užlaikydavo kamuolį, kol galiausiai pasiekė savo. Likus žaisti keletą minučių jų pranašumas buvo pakankamai saugus. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:58.

Kauno savivaldybė & Policija: Gintautas Eirošius – 17 tšk. (16 atk. kam.), Audrius Vaivada – 16 tšk., Gediminas Banaitis-Skrandis – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Makroflex: Nerijus Dirsė – 22 tšk., Deividas Milaknis – 19 tšk., Edvinas Bacevičius – 8 tšk. (15 atk. kam.)

„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)