J. Dobkevičiaus mokykla vs Birštono „Olimpas“ (74:100)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 15 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puiki antroji rungtynių pusė lėmė Birštono „Olimpo“ pergalę

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 02:21 val., peržiūros: 857

Vasario 15 dieną, 20.00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "J. Dobkevičiaus mokykla" (šeimininkai) ir Birštono „Olimpas“ (svečiai). Pirmoji rungtynių dalis buvo gana lygi, bet tuo pačiu ir permininga, šeimininkai ilgą laiką demonstravo rezultatyvų ir energingą puolimą, bei visą laiką išlaikė intrigą. Vistik po ilgosios pertraukos, o ypač ketvirtojo kėlinuko metu, svečiai sugebėjo įrodyti, jog yra gerokai stipresni ir rungtynių pabaigoje jau triuškino savo varžovus. O susitikimas baigėsi rezultatu 74:100.

Rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, kurių taiklumas buvo išties aukštas ir tikslūs metimai leido pasiekti nedidelį pranašumą. Vistik netrukus šeimininkai į tai atsakė spurtu 8:0, o sėkmingai provokuojamos jų pražangos tiesiog į neviltį varė Birštono „Olimpą“. " J. Dobkevičiaus mokykla" vien per pirmąjį kėlinuką privertė varžovus prasižengti 10 kartų ir tai suteikė jiems puikią galimybę persverti rezultatą savo naudai. Tiesiog nesulaikomai žaidęs šeimininkų komandos lyderis E.Čižinauskas padėjo savo ekipai paisekti nedidelį pranašumą, bet po truputį tiek jo, tiek ir visos komandos jėgos seko, o stabiliai žaidę svečiai sugebėjo sugražinti intrigą. Prasidedant ilgajai pertraukai vos vienu taškeliu pirmavo šeimininkai, rezultatu 41:40.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą gana greitai perėmė svečiai, kurių puolimas buvo ypač tikslus ir skirtumas netrukus ėmė augti jų naudai. "J. Dobkevičiaus mokykla" gelbėjosi tolimais metimais, bet užteko vos keletą kartų suklysti ir varžovai staigiai nutolo. Tiesiog fantastiškai Birštono „Olimpo“ gretose žaidė M.Knyšius, kurio pataikymas buvo kone idealus ir po penktojo jo tolimo metimo skirtumas pasiekė netgi 20 taškų ribą. Turbūt ir patys šeimininkai nespėjo suvokti kaip greitai jie prarado rungtynių kontrolę, o komandos nuovargis buvo juntamas visų atakų metu. Birštono „Olimpas“ nesutiko didelio pasipriešinimo puolant ir ketvirtojo kėlinuko metu galėjo smagintis renkant taškus. O rungtynės baigėsi rezultatu 74:100.

Nugalėtojų komandos komentaras: "teisybę sakant, esame stipresni už varžovus, tad komanda šiek tiek pervertino savo galimybes rungtynių pradžioje, galvojo greit užmes 20 taškų ir laimės. Bet teko ne vieną kartą kalbėtis su krepšininkais, kol pavyko pakeisti rungtynių eigą, o ir varžovai vėliau pavargo, mums tapo lengviau".

J. Dobkevičiaus mokykla: Edgaras Čižinauskas – 34 tšk. (7 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Arvydas Černiauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Jonas Andreikėnas – 12 tšk.

Birštono „Olimpas“: Eigirdas Keblikas – 34 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Seilius – 19 tšk.

Trise gale rungtynių likęs „Mattas“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 16:29 val.)Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)Atkakliose ir permainingose aštunfinalio rungtynėse „Lietuvos šaulių sąjunga“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 kovo 25 d., antradienis, 22:04 val.)„Forto Amicus ‒ Diktum“ nepasigailėjo Birštono „Olimpo“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Dumblas“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 19:36 val.)Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 02:31 val.)Birštono „Olimpo“ gerai sužaistas antras kėlinys lėmė pergalę prieš „Partizaną“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:01 val.)Birštono „Olimpas“ parklupdė traumų išretintus „Grizlius“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:19 val.)