Dentist Team vs Kauno energija (97:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1047

Kovo 2 dieną, 17.45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Kauno Energija" (svečiai). Šiose rungtynėse šeimininkai turėjo papildomos motyvacijos, nes pirmąjį susitikimą jie pralaimėjo šiandieniniams varžovams ir buvo nusiteikę pasiekti revanšą. Vistik rungtynių pradžia nebuvo lengva ir ilgą laiką abi komandos žaidė taškas į tašką. Tačiau "Kauno Energijos" žaidimas po truputį ėmė strigti kol galiausiai visiškai subyrėjo ir šeimininkai be vargo laimėjo rungtynes. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:70.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie puikiai pataikė, išnaudojo savo ūgio pranašumą bei pradėjo tolti. Atrodė, kad negausiai susirinkusių "Kauno Energijos" žaidėjų laukia neišvengiamas pralaimėjimas, tačiau jie rado kuom nustebinti varžovus ir tai buvo tolimi metimai. Būtent taiklūs šūviai iš toli leido ilgą laiką žaisti taškas į tašką bei išlaikyti intrigą. Ypač tikslus metant iš toli buvo svečių komandos lyderis L.Mikalauskas. Vistik „Dentist Team“ komandos puolimo svečiai nesugebėjo sustabdyti ir prasidedant ilgajai pertraukai jie pagaliau pasiekė nors kiek didesnį pranašumą ir pirmavo rezultatu 51:42.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi „Dentist Team“ komandos žaidėjas A.Žotkevičius, kurio pastangomis skirtumas dar labiau išaugo. Tuo tarpu "Kauno Energijos" žaidimas pradėjo po truputį byrėti, labai suprastėjo jų taiklumas, o gynyboje greitai renkamos pražangos nieko gero nežadėjo. „Dentist Team“ dabar jau turėjo maždaug 15 taškų persvarą ir artėjo pergalės link. Jei svečiai ir turėjo dar vilčių pasivyti varžovus tai visos jos galutinai sužlugo ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet „Dentist Team“ surengė galingą spurtą, pasiekė beveik 30 taškų pranašumą ir netgi priartėjo prie 100 taškų ribos, tačiau jos pasiekti nepavyko – pritrūko laiko. Galutinis rezultatas 97:70.

Nugalėtojų komanda rungtynes komentavo labai trumpai: "norėjome atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą pirmose rungtynėse".

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Žotkevičius – 25 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Ramūnas Bačiunas – 18 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno energija: Lukas Mikalauskas – 27 tšk., Audrius Vaivada – 13 tšk., Egidijus Tamulaitis – 12 tšk., Andrius Iškauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)