Kauno energija vs Chemcentras (69:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 24 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“

2014 sausio 24 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 1229

2013m. sausio 24 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno energijos"(šeimininkų) ir "Chemcentro"(svečių). "Chemcentras" per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklę persvarą, o visus likusius kėlinius abi komandos sužaidė apylygiai, ir galutinis rezultatas – 82:69(28:13, 16:19, 19:19, 19:18) svečių ekipos naudai.

Pirmąjį kėlinį „Chemcentras“ pradėjo spurtu 8:0, šeimininkai į tai atsakė dviem taškais. Svečiams S.Kepežinskas įmetė dvitaškį su bauda, varžovai atsakė tik dviem taškais. Toliau vėl sekė „Chemcentro“ spurtas 9:0, ir jie nutolo – 20:4. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui komandas skyrė 17 taškų – 24:7. "Kauno energijai" tritaškį įmetė V.Ginevičius ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą, bet svečiams 4 taškus pelnė V.Palaikis, ir pirmasis kėlinys baigėsi – 28:13 „Chemcentro“ naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem netaikliais D. Čereškos iš "Kauno energijos" baudų metimais, bet L.Mikalauskas įmetė dvitaškį, o A.Iškauskas realizavo abi baudas, ir skirtumas šiek tiek sumažėjo – 17:28. Svečiams pirmuosius taškus antrajame kėlinyje pelnė J.Eitmanavičius. Sužaidus pusę antrojo ketvirčio komandas skyrė 14 taškų – 37:23. Šeimininkams du baudų metimus sumetė V.Ginevičius, tritaškį pridėjo A.Vaivada, ir persvara sumažėjo iki 9, bet svečiai įmetė iš toli, iš 4 baudos metimų pataikė du, pridėjo dar dvitaškį, o šeimininkai į tai atsakė dviem dvitaškiais. Po dviejų kėlinių "Chemcentras" pirmavo 12 taškų persvara – 44:32.

Po pertraukos svečiai pataikė du tritaškius ir padidino persvarą iki 18 taškų – 50:32. "Kauno energija" atsakė 5 taškais, po to ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais. Svečiai pataikė iš toli, pridėjo dar vieną dvitaškį ir, sužaidus pusę kėlinio, skirtumas 14 taškų – 59:45. Antrą trečiojo ketvirčio pusę šeimininkai daugiausia taškus rinko baudų metimais: iš 6 pataikė keturias baudas, įmetė dar vieną dvitaškį, o svečiai per tą laiką pelnė tik 4 taškus, bet po trijų pirmavo 12 taškų skirtumu – 63:51.

Paskutinio ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė taškas į tašką – 65:53, paskui – 67:55, bet vėliau „Chemcentras“ pelnė 8 taškus be atsako,ir skirtumas padidėjo iki 18 – 75:57. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas 80:62 svečių naudai. Rungtynėms einant į pabaigą šeimininkai surengė šturmą, be atsako pelnė 7 taškus, bet pasivyti varžovų nesugebėjo. „Chemcentras“ laimėjo rungtynes – 82:69.

"Kauno energija": Andrius Iškauskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Ginevičius – 16 tšk., Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Deivydas Čereška – 10 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

"Chemcentras": Justas Eitmanavičius – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidas Palaikis – 21 tšk., Saulius Kepežinskas – 17 tšk., Rokas Misevičius – 13 tšk. (13 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)Nerezultatyvioje kovoje pranašesnė buvo „Kauno energija“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:12 val.)