KULAUTUVA vs BALDAI JUMS (79:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Kulautuva'' pergalingai pradėjo aštunfinalį

2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 1513

Šiandien, kovo 21d., Ąžuolo katalikiškoje mokykloje įvyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės aštuntfinalis, kuriame savo jėgas išmėgino ''Kulautuva'', kuri turėjo šeimininkų statusą ir ''Baldai Jums'' (svečiai). Pirmoje susitikimo pusėje ''Kulautuva'' užtikrintai rodė savo pranašumą, jau po dviejų kėlinių ekipas skyrė devyniolika taškų (40-21). Trečiajame ketvirtyje ''Baldai Jums'' ekipa pradėjo ''kabintis'' į šias rungtynes nenorėdami lengvai atiduoti pirmosios pergalės ir sumažino savo deficitą iki devynių taškų (52-41). Susitikimo pabaigoje ''Kulautuva'' atsigavo po to prasto trečiojo ketvirčio ir užtikrintai įsirašė pirmąją pergalę 79-64.

Susitikimas prasidėjo ''Kulautuvos'' spurtu 6-0. Svečiams pavyko sušvelninti deficitą iki minimumo (6-5), bet tuomet sekė dar vienas šeimininkų spurtas 13-3 ( 19-8). Ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko sužaisti keletą rezultatyvių atakų ir po pirmojo ketvirčio ''Baldai Jums'' atsilikinėjo penkiais taškais 20-15.

Antrajame susitikimo ketvirtyje svečių ekipa nenuveikė nieko doro. Ketvirtis prasidėjo apylygiai 6-5, bet tuomet gerą gynybą demonstravo šeimininkai ir įspūdingai užbaigė antąjį ketvirtį 14-1 ir po dviejų kėlinių ekipas skyrė devyniolika taškų 41-21.

Trečiajame ketvirtyje '' Baldai Jums'' ekipa pradėjo kapstytis iš tos antro kėlinio ''duobės''. Aktyvi gynyba neleido varžovams pelnyti lengvų taškų arba siųsdavo savo varžovus prie baudų metimo linijos. ''Kulautuva'' ''iš žaidimo'' įmetė vos keturis taškus, tuo tarpu metė dešimt baudų, iš kurių tikslą pasiekė aštuonios. Svečiai surinko dvidešimt taškų, iš jų dvylika tritaškiais metimais. Po trečiojo ketvirčio svečių deficitas aptirpo iki devynių taškų 52-41.

Lemiamame ketvirtyje noro laimėti netrūko abejose ekipose, bet užtikrintai žaidusi ''Kulautuva'' žengė pirmąjį žingstį rezultatu 79-64.

Po susitikimo ''Baldai Jums'' treneris K.Aleksandravičius sakė: „ Prieš šias rungtynes turėjom gan ilgą pertrauką. Pradžiai truputį pasimetėm, jie paspurtavo ir jau buvo sunku atsilošt.“ Paklausus, kas pasikeitė trečiajame ketvirtyje, kai jiems pavyko sušvelninti deficitą ir prisivyti savo varžovus, trenerio atsakymas buvo trumpas ir aiškus: „ Tiesiog pradėjom pataikyt iš po krepšio“. Apie atsakomąjį susitikimą treneris sakė, jog „stengsimės pataikyt savo metimus, iš po krepšio ir laimėt rungtynes“.

''Kulautuvos'' treneris Š.Mačiulis paklaustas apie trečiojo kėlinio ''duobę'' sakė: „ Pavargom, atsipalaidavom, padarėm klaidų, o jiems pakrito keletas metimų ir viskas. Šiaip varžovų nepažinojom, nežinojom ko tikėtis, stipriai pradėjom ir mums tai pavyko, o priešininkams jau sunku buvo atsitiest.“

''Kulautuvos'' ekipoje naudingiausi buvo: L.Čekavičius ( 22 tšk. 10 atk.k. 7 išpr.p. 39 naud.b.) Š.Urbaitis ( 21 tšk.) Š.Mačiulis ( 17 tšk.)

''Baldai Jums'' ekipoje išsiskyrė: S.Banaitis ( 21 tšk. 10 atk.k.) A.Jankevičius ( 13 tšk.) K.Aleksandravičius ( 12 tšk.)

.

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "Košmarą" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:09 val.)Rungtynių pabaigoje "Kulautuva" palaužė "Baldus Jums" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Kulautuvos" penketukas pademonstravo geležinį charakterį ir parklupdė "Green Death" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "KK Maybe" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Dumblas" sezoną pradėjo lengvu pasivaikščiojimu (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 16:24 val.)"Lituanica" ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš "Kulautuvą" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)