Dentist Team vs KTU (85:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę

2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 773

Vasario 23 dieną, 17.45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "KTU" (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie užtikrintai laimėjo pirmąjį kėlinuką. "KTU" komanda vėliau pagerino savo žaidimą ir antrasis bei trečiasis kėlinukai vyko visiškai lygiai. Vistik ketvirtojo kėlinuko metu "Dentist Team" pademonstravo visą savo jėgą ir rungtynių pabaigoje jau triuškino savo varžovus. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:56.

Nors pirmieji šį vakarą taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus „Dentist Team“ persvėrė rezultatą savo naudai ir pradėjo sparčiai tolti. Labiausiai prie puikaus šeimininkų žaidimo prisidėjo M.Zaveckas, kuris vien per pirmąjį kėlinuką pelnė 16 taškų ir tiesiog į neviltį varė varžovus. Skirtumui pasiekus maždaug dešimties taškų ribą, žaidimas tapo lygesnis, darbar ir "KTU" komanda galėjo pajusti daugiau pasitikėjimo savimi, o vienu metu netgi sugrįžo nedidelė intriga. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas vyko taškas į tašką, o po dviejų kėlinukų „Dentist Team“ išlaikė rungtynių pradžioje pasiektą pranašumą ir pirmavo rezultatu 39:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko ir toliau lygiai, o prie to labiausiai prisidėjo svečių tolimi metimai. Krepšys pagaliau atsirišo V.Pliaugai, kuris po daugybės nesėkmingų bandymų pagaliau prisitaikė ir nubaudė priešininkus tolimų metimų serija. Tačiau buvo tik laiko klausimas kada „Dentist Team“ pradės tolti, nes šeimininkai turėjo vieną akivaizdų pranašumą – kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo kone dvigubai. Būtent tai ir leido jaustis saugiai „Dentist Team“ komandai, kuri atėjus ketvirtąjam kėlinukui surengė labai galingą spurtą ir visiškai palaužė jau kiek pavargusius varžovus. "KTU" komandai nepavyko išvengti sutriuškinimo, o rungtynės baigėsi rezultatu 85:56.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 30 tšk. (7 išpr. praž.), Ramūnas Bačiunas – 13 tšk. (19 atk. kam.), Vaidotas Stalerūnas – 11 tšk., Ignas Aksomaitis – 10 tšk.

KTU: Vytautas Pliauga – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Rytis Krušinskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Barkauskas – 9 tšk.

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ pasiekė revanšą prieš „KTU“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)