KK „13“ vs FORTO AMICUS – Diktum (56:77)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Sunkiai isibėgėję „FORTO AMICUS – Diktum“ užtikrintai nugalėjo „KK-13“ komandą

2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 02:48 val., peržiūros: 1310

2013-11-27 dieną Ąžuolo katalikiškoje vidurinėje mokykloje įvyko "C lygos" rungtynės tarp šeimininkų KK-13" ir svečių „FORTO AMICUS – Diktum“ komandų. Pirmuosius du kėlinius abi komandos gerai kovojo tarpusavyje, tačiau antrojoje rungtynių dalyje „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda įrodė, kad yra stipresnė ir užtikrintai laimėjo varžybas. Varžybos baigėsi rezultatu 56:77(23:17, 8:23, 16:18, 9:19).

Varžybas puikiai pradėjo "KK-13" komanda, kuri prametė tik kelis metimus iš žaidimo ir žymiai laimėjo kova po krepšiu dėl atšokusių kamuolių. Svečiai pradžioje lyg ir negalėjo atrasti savo žaidimo ir nebuvo tokie agresyvu po krepšiu. Šeimininkai pirmajame kėlinyje sužaidė puikia atkarpą 10-0 ir išsiveržė į priekį. Šiame kėlinyje puikiai sužaidė A.Pakrosnis, kuris pelnė 8 taškus, atliko kelis rezultatyvius perdavimus ir taip pat atkovojo 4 kamuolius. Kėlinys baigėsi rezultatu 23:17. Antrajame kėlinyje puikiai pradėjo žaisti „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda, kuri ne tik taikliai metė, tačiau ir puikiai gynėsi neleisdama įmesti daug taškų varžovams. Taip svečiai pasivijo "KK-13" komandą ir išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau kibiai gynėsi ir įrodinėjo, kad yra stipresnė komanda. Trečiajame kėlinyje abi komandos komandos žaidė rezultatyviai. Ketvirtąjį kėlinį „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda sužaidė puikiai ir užsitikrino pergalę. Šeimininkai atrodė lyg nežinantys ką daryti prieš varžovų zoninę gynyba ir tik labai sudėtingais mėtimais užbaigdavo savo atakas.

Po rungtynių "KK-13" komandos treneris sakė: "Priešininkai buvo vieni iš favoritų. Kėlinį ar pusantro sužaidėme gerai, netgi geriau negu galėjome tikėtis, tačiau po to priešininkai parodė, kad patirtis daro savo. Jie pakeitė gynybą iš asmeninės į zonine ir mes sutrikom, dėl to manau ir pralaimėjome."

Po varžybų „FORTO AMICUS – Diktum“ komandos treneris sakė: "Iš pradžių kol įvertinome varžovą, tol sunkiai įsibėgėjome. Pamatėme, kad varžovų komanda yra kovojanti ir kad reikia žaisti. Dėl to reikėjo sukoncentruoti vyrus visam žaidimui, ko pasekoje galutinė 19 taškų pergalė. Nenuvertinom varžovo, pamatėme, kad reikia kovoti ir žaisti. Sėkmės jiems toliau."

KK „13“: Arnas Pakrosnis – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Kaminskas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Čerkevičius – 7 tšk.

FORTO AMICUS – Diktum: Gediminas Vasiliauskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Garliauskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Anonimas2013 lapkričio 29 d., 01:10 val.
reiketu dziaugtis, kad nebeliko "Drobes" sales, kuri ledu prie minuso pasidengdavo,"silduvos" sales irl egendines "stakliskiu"salytes (ji,beje, trecdaliu mazesne uz SRC)...
algelis2013 lapkričio 28 d., 16:11 val.
Dar truksta Varpo gimnazijos ciuozyklos ir Dainavos vidurines mokyklos kalnu,pakalniu.
DowJones2013 lapkričio 28 d., 15:46 val.
10. Vaišvydavos mokyklos
„FORTO AMICUS – Diktum“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:34 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„J. Dobkevičiaus mokykla“ neprilygusi „FORTO AMICUS – Diktum“ ekipai patyrė triuškinančią nesėkmę (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 22:21 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 20:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „FORTO AMICUS – Diktum“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kėdainiai & ADDECO“ palaužė KK “13“ komandą. (2014 kovo 21 d., penktadienis, 23:43 val.)Turnyrinės lentelės lyderių akistatoje SK „Mattas“ po atkaklios kovos palaužė „FORTO AMICUS – Diktum“ komandą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:22 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nepasigailėjo savo varžovų iš J. Dobkevičiaus vid. mokyklos (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 21:43 val.)