ITAB Novena vs KMAIK (47:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“

2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1041

Sekmadienį, kovo 20 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 turnyro susitikimas, kuriame susitiko „ITAB Novena“ (šeimininkai) ir svečiai „KMAIK“. Šeimininkams tai buvo debiutinės rungtynės turnyre, tuo tarpu „KMAIK“ krepšininkai penktadienį jau sužaidė pirmąjį susitikimą, kuriame 90:82 įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“.

„ITAB Novena“ rungtynes pradėjo spurtu ir sužaidus keturias minutes pirmajame kėlinuke pirmavo 6:0. Tačiau tada krepšys atsirišo „KMAIK“ ekipos snaiperiams. A.Petrauskas, G.Mockus, I.Šturma pataikė po tritaškį ir svečiai nutolo 6:17, o pirmasis kervirtis pasibaigė rezultatu 10:26.

Antrajame ketvirtyje ir toliau „KMAIK“ krepšininkai didino savo turimą persvarą. Kelinuko viduryje po taiklaus G. Mockaus tritaškio svečiai jau pirmavo 15:38. Kad ir kaip stengėsi šeimininkai priartėti, tačiau netaiklūs metimai ir klaidos neleido jiems to padaryti. Ketvirtis baigėsi keturiais iš eilės J. Šatkaus taškais, po kurių „KMAIK“ pirmavo 19:46.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės „ITAB Novenos“ taškais ir po E. Pakalkos tritaškio šemininkai sumažino persvarą iki 24:46. Tačiau labai greitai G.Mockus atstatė turėtą „KMAIK“ persvarą ir po šio žaidėjo dėjimo svečiai pirmavo 24:51. Šiame ketvirtyje „ITAB Novenai“ pavyko išlyginti rungtynes ir neleisti toliau pabėgti „KMAIK“ krepšininkams. Po trečio ketvirčio rezultatas buvo 35:63.

Ketvirto kėlinuko viduryje po R. Eidukaičio dvitaškio „ITAB Novena“ sumažino varžovų pranašumą iki 43:73. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė „KMAIK“ ekipai ir po taiklių R. Ramanausko ir J. Šatkaus tolimų metimų svečiai įgijo didžiausią persvarą rungtynėse, kurias laimėjo rezultatu 47:83.

„Tokios rungtynės yra labai gera treniruotė komandai prieš laukiančias lemiamas rungtynes C lygoje?“

Vienas rezultatyviausių „KMAIK“ žaidėjų šiose rungtynėse I.Šturma: „taip, labai gera. Šiek tiek buvo daug keitimų, tai nebuvo didelė treniruotė man asmeniškai, bet kitiems šiek tiek patirties, kurie mažiau gauna žaisti C lygoje“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

ITAB Novena: Povilas Čiurlevičius – 10 tšk., Edvinas Nedzveckas – 8 tšk., Vitalijus Bauža – 7 tšk. (11 atk. kam.)

KMAIK: Gražvydas Mockus – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Imantas Šturma – 19 tšk. (6 perimt. kam.), Paulius Užusienis – 10 tšk.

„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 22:46 val.)