DNC Eoltas & ISL Santermita vs Vieningas Kaunas (73:95)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 22 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą

2016 sausio 22 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 957

Sausio 22-ąją dieną, penktadienį, Kauno Technikos Kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusio „Vieningo Kauno“.

Pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai, kurių gretose tritaškį smeigė D.Budginas (3:0). Tačiau netrukus savo žodį priešingoje barikadų pusėje tarė A.Lencevičius, kuris smeigė tris tritaškius, surinko pirmuosius 11 iš 12 savo ekipos taškų ir tempė „Vieningą Kauną“ į priekį. Nors svečiai ir laikė pranašumą savo rankose, bet jis nuolat buvo trapus ir tikslios „DNC Eolto & ISL Santermitos“ atakos neleido J.Vaitkevičiaus kariaunai pabėgti į priekį. Tiesa, ketvirčio tiesiojoje apie save vėl priminė A.Lencevičius, kuris kėlinį baigė dar dviem tritaškiais, pelnė 17-ąjį savo tašką ir padėjo „Vieningam Kaunui“ laimėti pirmąsias 10 minučių rezultatu 18:25.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu, kuris padėjo „Vieningam Kaunui“ išlaikyti pranašumą savo pusėje. Vis dėlto dar pirmoje ketvirčio pusėje svečiai dar labiau truktelėjo į priekį, spurtavo 0:7 ir įgijo dviženklę persvarą (24:37). Kėblioje padėtyje atsidūrę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai vėliau mėgino kapanotis į viršų, bet pastebimo rezultato kurį laiką pasiekti nepavyko. Tik pirmosios dvikovos pusės finiše A.Girskio bei D.Šikšnio taiklūs metimai braukė aikštės šeimininkų nuostolius iki vienženklės ribos ir įpusėjus mačui „Vieningas Kaunas“ tenkinosi atotrūkiu – 35:43.

Po didžiosios petraukos „Vieningas Kaunas“ pridėjo dar 4 taškus į savo kraitį ir susigrąžino dviženklę persvarą (35:47), tačiau po kurio laiko T.Každailio dvitaškis su pražanga atstatė 9 taškų skirtumą (38:47). Visgi tuomet „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ekipa stabtelėjo, o oponentai su savo generolu A.Lencevičiumi priešakyje pasistengė išvyti intrigą iš salės jau trečiajame ketvirtyje. Galingas spurtas 2:17 (11 taškų pridėjo minėtas krepšininkas) pasiuntė aikštelės šeimininkus į gilų nokdauną ir atstumas tarp komandų išaugo jau iki 24 taškų (40:64). Po šio akibrokšto „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ pavyko nutraukti taškų badą ir realizuoti kelis taiklius metimus, tačiau priartėti šiai komandai nesisekė, o pagrindine to priežastimi tapo aikštėje tebesiautėjantis A.Lencevičius. Šis profesionalo duonos ragavęs žaidėjas surinko dar 8 taškus, vien trečiajame kėlinyje pelnė 19 taškų, po trijų kėlinių savo sąskaitoje turėjo jau 38 taškus ir tapo pagrindiniu faktoriumi, dėl kurio „Vieningas Kaunas“ prieš paskutinę susitikimo dalį galėjo džiaugtis saugiu pranašumu – 51:74.

Ketvirtojo kėlinio starte „DNC Eoltas & ISL Santermita“ mėgino šturmuoti varžovų krepšį, mėgindami pasinaudoti tuo, jog pagrindinis aikštės šeimininkų galvos skausmas sėdi ant suolo. Tačiau ir be įspūdingą šou surengusio A.Lencevičiaus, „Vieningo Kauno“ gretose buvo kam riktis taškus. 7 taškus surinkęs A.Karla padidino atstumą iki 27 taškų (56:83), bet tuomet įsismagino nebeturinčių kur trauktis aikštės šeimininkų snaiperiai. Pora tritaškių įsūdė D.Budginas, dar vieną pridėjo J.Demenius ir skirtumas tarp ekipų ištirpo iki 17 taškų (68:85). Vis dėlto „Vieningas Kaunas“ arčiau priešininų neprisileido, dar šiek tiek padidino aptirpusią persvarą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 73:95.

Jonas Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):

Varžovai šiandien priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Vėliau pabėgote į priekį ir kontroliavote žaidimas. Kas nulėmė tokią eigą?

„Na turbūt matėte, kad šiandien turėjome vieną aiškų lyderį – Artūrą Lencevičių. Šį kartą jam labai paėjo žaidimas. Šiandien susirinko beveik visi geriausi mūsų komandos žaidėjai. Iš starto penketo trūko tik Arnoldo Rupeikos. Aišku pranokome varžovus greičiu, bet šlubavome gynyboje. Tačiau mums vistiek pavyko laimėti. Tik trečias ir ketvirtas kėliniai buvo sėkmingi šiandien. Ateityje stengsimės, kad užbėgimai į priekį būtų dar greitesni ir bandysime ir toliau nepralaimėti šį sezoną.“

Julius Demenius („DNC Eoltas & ISL Santermita“):

Šiandien susirinkote tik šešiese ir labiau priešinotės tik pirmoje rungtynių pusėje. Turbūt antroje pusėje viską nulėmė nuovargis?

„Taip, nuovargis šiek tiek prisidėjo. Bet iš esmės turim vieną pagrindinę komandos problemą – tai, kad nesirenkam, Jeigu gausiau susirinktume, manau galėtume labiau pakovoti. Antroje pusėje taip ir gaunasi, kad pavargstam. Šiandien prametėme daug tritaškių. Toks ir žaidimas – penkiese prie tritaškio. Kamuolių negalėjome nusiimti ir buvo sunku laimėti.“

„Vieningo Kauno“ pergalės kalviais buvo A.Lencevičius (40 tšk., 37 naud. b.), T.Čiupas (11 tšk.), D.Plerpa (10 tšk., 7 atk. k.), A.Karla (10 tšk.), R.Šapalas (8 tšk., 9 atk. k.), O.Stropus (8 tšk.), J.Kulvecas (6 tšk., 6 atk. k.), L.Aksiovas (2 tšk.) ir M.Sadauskas (0 tšk., 10 atk. k., 14 rez. p.).

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ gretose pasižymėjo T.Každailis (24 tšk., 13 atk. k., 2 bl., 31 naud. b.), D.Budginas (18 tšk.), A.Girskis (13 tšk., 6 rez. p., 7 išpr. pr.), I.Vanagas (7 tšk.), J.Demenius (6 tšk.) ir D.Šikšnys (5 tšk.).

„Vieningas Kaunas“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupyje įsirašė penktąją pergalę iš tiek pat galimų (5-0). „DNC Eolto & ISL Santermitos“ sąskaitoje penkios nesėkmės ir vienintelis laimėjimas (1-5).

„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)Vieningas Kaunas turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 23:59 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)