OMEGA vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (85:43)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 11 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“

2011 lapkričio 11 d., Penktadienis, 20:37 val., peržiūros: 2606

Penktadienį(11.11), Ringaudų mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „Omega“ (šeimininkai) ir „ESS ĮSP & VP Santermita“ (svečiai) ekipos. Gana lengvą pergalę šiose varžybose šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 85:43(20:12, 18:10, 27:12, 20:9).

Pirmą kėlinuką aikštelės šeimininkai pradėjo užtikrintai ir ramiai, o svečiams sunkiai sekėsi apsiginti ir užpulti. Rezultatas po kėlinuko – 20:12.

Antrajame kėlinuke dar labiau išryškėjo šeimininkų pranašumas. Jų varžovams sunkiai sekėsi abiejose aikštės pusėse, o taškus šiame kėlinuke jiems rinkto tik vienas žaidėjas – Edgaras Zaidelis. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 38:22.

Trečias kėlinys buvo dar sudėtingesnis svečiams ir lengvesnis jų varžovams, kurie žaidė atsipalaidavę ir lengvai rinko taškus. Svečiai dar bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau jiems jie nekrito. Rezultatas po ketvirčio – 65:34.

Ketvirtajame kėlinuke buvo keli efektingi epizodai, vienas jų, L.Kontvainio dėjimas. Taip pat buvo daug greitų atakų. Tačiau vis tai buvo tik vienos komandos naudai. Rezultatas po varžybų – 85:43.

Po varžybų "Omega" komandos treneris, Donatas Šliogeris sakė: "Įvykdėme savo komandos tikslą, atsikeršyti už pernykštį pralaimėjimą šiai komandai 30 taškų skirtumu".

„ESS ĮSP & VP Santermita” treneris, Esmiraldas Sliežauskas sakė: “ Sveiknu varžovus su pergale, kurios jie nusipelnė. Šiemet jų komanda sustiprėjus, pasipildė keliais stipriais aukštaūgiais, o mums šiandien trūko aukštų žmonių.”

Rezultatyviausi žaidėjai – "Omega": Donatas Šliogeris 26 tšk., Henrikas Šliogeris 17 tšk. (11 atk. kam), Leonas Kontvainis 16 tšk. (14 atk. kam)

„ESS ĮSP & VP Santermita“: Edgaras Zaidelis 17 tšk., Esmiraldas Sliežauskas 11 tšk., Donatas Budginas 10tšk.

" Kamesta & Freolitus " įveikė penkiese žaidusius „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Omega" neturėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 20:17 val.)"Lietuvos Dujos" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Elektromontuotojas" neturėjo didesnio vargo su "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipa (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:10 val.)"Sweco Hidroprojektas" pratęsime nukovė "ESS ĮSP & VP Santermitą" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:18 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:29 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" pakrikštijo "No Magic Europe" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių pergalę išplėšė "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" įsirašė pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:56 val.)