MINORDIJA vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (85:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką

2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 21:36 val., peržiūros: 2131

Ketvirtadienį, sausio 26 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje vyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Minordija" ir svečiai "Dentist team & World coulture". Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai įsiveržė į priekį , tačiau varžovai vis lipdavo ant kulnų, bet persverti rezultatu niekaip nepavykdavo. Vyko banguotas žaidimas Rungtynių pabaigą sužaidę geriau "Minordijos" krepšininkai šventė pergalę rezultatu – 85:67 ( 23:16; 20:19; 23:16; 19:16).

Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai spurtavo ir įsiveržė į priekį 9:2. Taiklus D.Jegorovo tolimas skirtumas apmažino skirtumą, tačiau šeimininkai spurtavo ir įpusėjus kėlinukui susikrovė dviženklį pranašumą (16:6). Svečiam pavyko laimėti atkarpą 6:0 ir sumažinti skirtumą iki 4 taškų, bet "Minordija" sugebėjo atstatyti dviženklį pranašumą. Likus žaisti minutei sėkmingiau sužaidė sveciai ir komandas skyrė 7 taškai, rezultatu - 23:16.

Prasidėjus antram kėlinukui "Dentist team & World coulture" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų, tačiau svečiai spurtavo 9:0 ir atstatė turėtą pranašumą. Aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą, o svečiams niekaip nepavyko sumažinti , tik kėlinuko pabaigoje pataikęs R.Zaveckas tolimą metimą sumažino iki 8 taškų, rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 43:35.

Trečiajame kėlinyje po puikaus dueto T.Žirgulio ir M.Bareikio "Minordijos" ekipai pavyko padidinti pranašumą iki 16 taškų, bet svečiai pataikė dvi atakas iš eilės du taškus su bauda ir pranašumas ištirpo iki 10 taškų ( 55:45). Dvi greitas atakas sukūrę šeimininkai , bet sulaukė atsako iškart ir skirtumas 12 taškų. Po taiklaus K.Kino tolimo metimo padidėjo pranašumas iki 15 taškų, kurį išsaugojo iki pat kėlinuko galo, rezultatu – 66:51.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai dar bandė spurtuoti ir pasivyti varžovus, tačiau šeimininkai neleisdavo prisivyti iškart atsakydavo sėkminga ataka.Svečiams penkiese nepavyko sukurti stebuklo ir pasivyti varžovus, o šeimininkai šventė permainingą kovą , rezultatu – 85:67.

Po laimėtų rungtynių "Minordijos" ekipos spausdai atstovas kalbėjo:" Priešininkai atėjo tik penkiese, o mūsų buvo dešimt registruotų , leidom visiems palošti. Tokios ir varžybos kaip katė su pele. Mes atsiplešiam, jie pasivija ir vėl tas pats. Treniruočių pobūdžio labiau rungtynės buvo, bet šiaip gerbiam varžovą, bet kad jų labai mažai atėjo."

Po pralaimėtų rungtynių žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Šiandien negausiai mūsų susirinkę buvo. Varžovas labai daug jėgų turėjo, gal čia kokia sporto mokykla? Visi greiti buvo , o mes viena koja tokia , tai ir toks rezultatas. Bent vieno žaidėjo mums trūko."

"Minordija": M.Bareikis ( 17tšk. 13 atk.kam.), T.Žirgulis ( 16tšk. 8 rez.perd. 5 išp.praž.), E.Šalkauskas ( 13tšk.)

"Dentist team &World coulture": K.Matukaitis ( 26tšk. 5 išpr.praž.), D.Jegorovas ( 18tšk.), R.Krasnickas ( 11tšk. 11atk.kam.)

"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 23:28 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Minordija" po pratęsimo įveikė "Envilt / Talga & Big" (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)