BK Centre vs Sporto manija – OTO (57:118)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 23 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus.

2013 lapkričio 23 d., Šeštadienis, 16:14 val., peržiūros: 1261

Šeštadienį, Lapkričio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko “B“ lygos varžybos, kuriose susitiko šeimininkai „BK Centre“ ir svečiai „Sporto manija – OTO“ krepšininkai. Vos šešiese susirkinę „Sporto manijos- OTO“ žaidėjai įrodė savo pranašumą prieš „BK Centre“ komandą. Visas rungtynes pirmavę svečiai, laimėjo rungtynes rezultatu 57:118 ir įsirašė ketvirtąją pergalę į savo sąskaitą. „BK Centre" krepšininkams tai buvo jau penktas pralaimėjimas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių M. Kvedaro taikliu dvitaškiu metimu, šeimininkai vėliau atsakė dviemis taikliomis baudomis ir tai buvo paskutinis kartas, kada tarp komandų rezultatas buvo lygus. Visą kėlinį spaudimą naudoją svečiai, keletą kartų privertė suklysti „BK Centre“ krepšininkus ir pelnė lengvų taškų ir laimėjo vieną didžiasų atkarpų pirmame kėlinyje (2:9). Vėliau vaizdas nepakito, šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir pirmas kėlinys baigėsi (16:29)

Antrasis kėlinys prasidėjo „BK Centre“ dviems taškais ir šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienuolikos taškų (18:29). Bet tai buvo mažiausias atsilikimas nuo „Sporto manijos – OTO“ krepšininkų antrame kėlinyje. Vėliau svečiai surengė dar vieną spurtą ir padidino atsilikimą iki šešiolikos taškų (20:36) Šeimininkams sunkiai sekėsi pūlti prieš gerą svečių gynybą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo (30:58)

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena „Sporto manijos- OTO“ krepšininkų sužaista gera atkarpa, kuria laimėjo (2-13) ir tarp varžovų skirtumas išaugo iki keturiasdešimt vieno taško. Prastai gindamiesi BK Centre krepšininkai pralošė trečiajį kėlinį 14-41 ir prieš ketvirtąjį kėlinį tarp komandų skirtumas išaugo iki penkiasdešimt penkių taškų.

Paskutinis kėlinys niekuo neišsiskyrė iš kitų, svečiai toliau didino skirtumą tarp komandų. „BK Centre“ nelaimėjo nei vieno kėlinio ir pralošė rungtynes rezultatu (57:118) „Sporto Manijos – OTO“ komanda laimėjo ketvirtą mačą išeilės. Kitose rungtynėse „Sporto manija –OTO“ jau kitą trečiadienį namuose susitiks su irgi pergales skinančią „Sporto fėja“ komandą. „BK Centre“ tai buvo jau penktas pralaimėjimas iš rungtynių.

BK Centre: Jarik Tsolodskikh – 24 tšk. (12 atk. kam.), Kirilo Aramzon – 12 tšk., Ivan Holomitskyj – 8 tšk.

Sporto manija – OTO: Rytis Adžgauskas – 39 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Šukys – 17 tšk., Deividas Rinkūnas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Rokas Jankūnas – 11 tšk.

„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ po atkaklios kovos palaužė „DNC & Sports Fairy“ komandą. (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)