Šilainiai vs LCP KK „Partizanas“ (65:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą

2015 lapkričio 06 d., Penktadienis, 00:09 val., peržiūros: 1476

Lapkričio 5 dieną įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų statusą turėjusių „Šilainiai“ ir svečių LCP KK „Partizanas“. Rungtynės vyko taškas į taškas svečiai pirmoje rungtynių pusėje, net atrodė geriau, tačiau prasta antro kėlinio pabaiga paleido varžovus į priekį (36:29) Dar viskas nebuvo praprasta ir buvo galima kovoti svečiams dėl pergales, bet prastas 3 kėlinukas ir įmesti tik 7 taškeliai pablogino viltis laimėti. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai buvo suklupę, bet greit atsitiesė ir laimėjo varžybas rezultatu (65:53).

Pirmajame kėlinuke abi ekipos sėkmingai rinko taškus, „Partizanas“ ekipoje puikius 2 tolimus metimus pelnė P.Puštelninkas ir leido ekipai pirmauti šiame kėlinuke, vis dėlto šeimininkų ekipa buvo stipresnė baudos aikštelėje, kas leido kartoti savo metimus ir pelnyti taškus antruoju bandymu. Po pirmųjų 10 minučių svečiai buvo priekyje (17:18).

Antrajame ketvirtyje „Šilainiai“ ir toliau puikiai provokavo pražangas po krepšiu, tai puikiai darė V.Dambauskas, kuris šiame susitikime išprovokavo 8 pražangas. Tačiau svečiai turėjo savo kozirių, jie nusprendė paspausti aktyviau žaidėjus ir tai savo vaisių perimti kamuoliai ir taškai greituose atakose leido pasivyti varžovus (28:27).Bet Šilainiai nesnaudė ir puikiai kėlinio pabaigoje smeigė 2 tritaškius po kurių atitolo ir po 2 kėlinukų pirmavo rezultatu (36:29).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos nusprendė sustoti į gynybinę zoną ir tai pasiteisino pirmieji taškai buvo pelnyti bėgant 4 minutei. Šiame kėlinuke svečiai labai vargo dėl taškų puolime, todėl po 30 minučių žaidimo varžovai buvo nutolę dar didesniu skirtumu (46:36).

Ketvirtajame kėlinuke prabėgus 3 žaidimo minutėm svečiai sukilo į lemiamą šturmą ir laimėjo atkarpą (2:10) po kurios Šilainiai paprašė minutės pertraukėles. Po jos šeimininkai grįžo į aikštelė su visiškai nauju penketuku, kuris žaidė stabiliau ir atnešė pergalę rezultatu (65:53).

Po rungtynių „Šilainių“ komandos „atstovas spaudai“ T.Vaitkūnas paklaustas, kas lėmė pergalę, ir kas būtent pasikeitė trečiajame ketvirtyje, jog varžovai pelnė tik 7 taškus?

Gal varžovai nesumėtė savo metimų, o mes kovojome visas rungtynes. Betok a norėčiau pasakyti, tai, kad trūko V.Kapočius tritaškių metimų, kolkas dar nepataiko.

LCP KK „Partizanas“ ekipos treneris L.Kondratas

Kovojote neblogai pirmoje pusėje, bet trečiajame kėlinuke sustojote, kas nutiko?

Gal psichologija, gal pasiruošimas, sunku pasakyti, dar esam nelabai susižaidę.

Ketvirtame kėlinuke lyg bandėte grįžti į žaidimą, bet kažko pritruko, ko?

Ištvermės labiausiai ir bendro susižaidimo, nes pirmas sezonas dar kaip kartu žaidžiame.

Šilainiai: Vytenis Vaivada – 14 tšk., Vitoldas Kapočius – 11 tšk., Vaidas Dambauskas – 10 tšk. (8 išpr. praž.)

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 23 tšk., Paulius Puštelninkas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Simonas Rupšys – 7 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:23 val.)