KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs CELSIS (44:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"Celsis" šventė lengvą pergalę

2012 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 2609

Ketvirtadienį, Lapkričio 22 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, B pogrupio, rungtynės, tarp "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" (šeimininkai) ir "Celsis" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmė svečių komandos krepšininkai, kurie vis didino savo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatas po rungtynių – 44:73 (14:21, 4:14, 14:15, 12:23).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas V.Žukauskas. Tačiau jau netrukus J. Svirkos tritaškis išvedė svečius į priekį. Nu šio momento šeiminikam daugiau nebepavyko įgyti pranašumo šiose rungtynėse. Svečius į priekį šiame ketvirtyje vedė J.Svirka pelnęs vienuolika taškų. Šeimininkų komandoje po keturis taškus pridėjo V.Žukauskas ir M.Karauskas. Rezultatas po kėlinio – 14:21.

Antrasis kėlinukas buvo tiesiog tragedija šeimininkų komandai. Per visą kėlinį jie sugebėjo sukrapštyti vo keturis taškus. O svečiai savo ruožtu pelnė penkiliką ir įgijo saugų pranašumą. Kaip ir pirmajame, antrajame ketvirtyje svečius į priekį vedė J.Svirka. Dabar jis pelnė dešimt taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 18:35.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkams sekėsi šiek tiek geriau nei prieš tai buvusiuose. Vedini V. Žukausko, jie šį ketvirtį sugebėjo pralošti tik vienu tašku. Tai buvo geriausiais jų rezultatas visose šiose rungtynėse. Rezultatas po trijų kėlinių – 32:50.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Tiesa svečiai neatsipalaidavo ir dar labiau didino pranašumą. Šeimininkai šiame ketvirtyje labai daug klydo ir prarado ne vieną kamuolį aikštės viduryje. Tuom pasinaudojęs A.Šukys šiame ketvirtyje pelnė devynis taškus. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje geriausiai sužaidė R.Turskis pelnęs šešis taškus. Rezultatas po rungtynių – 44:73.

Po rungtynių svečių komandos treneris, L.Pečkaitis kalbėjo : "Nesitikėjom tokios pergalės. Manėm, kad bus atkakli kova. Nes paskutiniu metu mes jiems pralošdavome. Tačiau šiandien geriau pradėjom, pavyko pasiginti ir sumesti savo metimus. Jiems nekrito tritaškiai, kas būdavo jų pagrindinis ginklas. O vėliau jie patys pasimovė ant savo šakių norėdami mus spausti.“

Šeimininkų komandos treneris R.Turskis sakė: „ Blogiau komanda turbūt ir negali žaisi. Gavosi kažkokia nesąmonė.“

"Celsį" į pergalę vedė Julius Svirka 27 tšk. (34 naud. balai), Andrius Šukys 18 tšk. (5 perimti kamuoliai), Vidas Raudonis 15 tšk.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" komandoje geriausiai sekėsi Viktoras Žukauskas 10 tšk., Robertas Turskis 8 tšk., Tadas Vaitkunas 7 tšk.

"Celsis" iššvaistė pranašumą, tačiau išsaugojo pergalę ir žengė toliau (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:19 val.)"Celsis" priartėjo prie pusfinalio (2013 balandžio 02 d., antradienis, 22:35 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Celsis" nugalėjo "Baubilą" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:21 val.)Pusfinalio seriją "Celsis" pradėjo pergalingai (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:38 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atnešė "Kauno energijai" pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)Celsis neturėjo vargo su LSMU VA Statybų Vizija (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:38 val.)