Kauno NTI-PN vs Sportija (32:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Antoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą laimėjo Sportija.

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 16:52 val., peržiūros: 909

Sekmadienį Kovo 29dieną Pavasario „Sportturas“ taurėje susitiko šeimininkai „Kauno NTI-PN“ prieš svečius „Sportija“. Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai, abiejose aikštelės pusėse dominavo gynyba, tai lėmė, kad po pirmųjų 20 minučių minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (21:23). Antroje rungtynių pusėje „Sportija“ ekipai atsirišo krepšys ir spurtavo į priekį. Šeimininkai nepajėgė pasivyti oponentų ir privalėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu (32:65).

Pirmosiomis minutėmis šeimininkai atrodė geriau ir spurtavo į priekį (6:0). Po šalto dušo svečiai susigrėbė ir geriau sužaidė kėlinuko pabaigą. Po 10 minučių žaidimo rezultatas buvo lygus (11:11).

Antrąjį kėlinuką tokiu pačiu spurtu pradėjo svečiai (0:6). Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, jie vis klysdavo ir niekaip nepelnydavo taškų, todėl nusprendė paprašyti minutės pertraukėles ir surikiuoti savo ekipa iš naujo. Po minutės pertraukėles žaidimas puolime pagerėjo, tačiau vis dėlto po 20 minučių žaidimo šeimininkai atsilikinėjo (21:23).

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti kur kas rezultatyviau ir iš karto atitolo dviženkliu taškų skirtumu (23:34). Šeimininkams šis kėlinukas buvo ypač sunkus, nes pavyko pelnyti vos 5 taškus ir atsilikimas jau buvo didelis (26:43).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams nepavyko pagerinti puolimo ir teko pripažinti rezultatyviau pradėjusiu žaisti svečių pergalę (32:65).

Po rungtynių laimėtojų ekipos „Sportija“ treneris teigė:

Šiandien buvo sunku kol pripratome prie mažos salės, nors kai žaidžiame didelėje irgi būna sunku priprasti. Antroje rungtynių pusėje apsiraminome susikaupėme ir supratome, kad galime kovoti ir laimėjome varžybas.

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 13 tšk., Evaldas Rajunčas – 8 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Deividas Šaginas – 7 tšk.

Sportija: Laimonas Luižys – 20 tšk., Šarūnas Žemgulis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Ramūnas Jomantas – 9 tšk.

„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)Pirmoji „Sportijos“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:00 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)„Kauno NTI-PN“ nelengvai palaužė „Naujokus“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)