VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs ICE (36:73)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Ice" ekipa iškovoja svarbią pergalę

2012 kovo 16 d., Penktadienis, 00:11 val., peržiūros: 3010

Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "C" lygos "Topsport" pirmenybių G pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Vilniaus universitetas KHF" (šeimininkai) ir "Ice" (svečiai) komandos. Nerezultatyviose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo svečiai rezultatu 36:73 (15:19; 5:10; 3:21; 13:23). Iškovoję penktąją pergalę ir turintys keturis pralaimėjimus "Ice" komanda užima 3-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Vilniaus universiteto KHF" komanda patyrė devintąją nesėkmę ir turėdami vieną pergalę užima 6-ąją vietą.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradeda aikštelės šeimininkai, kurie po Luko Jakšto ir Mariaus Lakausko dvitaškių pirmauja 4:0. Svečių ekipa po truputį įgauna žaidimo ritmą ir kėlinio viduryje po dviejų iš eilės taiklių Viliaus Ginevičiaus tritaškių įgyja 5 taškų pranašumą, 8:13. Kėlinio pabaigoje šeimininkų ekipa šiek tiek sušvelnina skirtumą ir pirmasis kėlinys baigiasi rezultatu 15:19 "Ice" komandos naudai.

Antrasis ketvirtis nieko blogo šeiminkams nežadėjo, jie laimi pirmojo kėlinio pradžioje atkarpą 5:2 ir sušvelnina skirtumą iki minimumo, 20:21. Rungtynės ir toliau vyksta labai nerezultatyviai. Antroji kėlinio pusė šeimininkams visiškai tuščia, jie nepelno nei taško, tuo tarpu "Ice" ekipa jų surenka 8 ir po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 20:29.

Trečiąjį kėlinį vėl puikiai pradeda svečių ekipa. Jie puikiai ginasi, šeimininkų individualios pastangos neduoda jokių rezultatų ir svečių ekipa tolsta. Svečiai laimi pirmąją kėlinio atkarpą rezultatu 12:0 ir trečiojo kėlinio viduryje įgyja jau 21 taško pranašumą, 20:41. Šeimininkai rungtyniauja šešiese ir antroje rungtynių pusėje jiems pradeda trūkti jėgų, pradeda dažniau klysti. Kėlinys baigiasi Kęstučio Petrausko taikliu dvitaškiu metimu ir svečių ekipa po trijų kėlinių pirmauja rezultatu 23:50. Šeimininkų ekipa per šį kėlinį sugeba įmesti tik tris taškus.

Ketvirtąjame kėlinyje laukia tik formalumas. Šeimininkų ekipa kiek atsigauna puolime, iki kėlinio vidurio skirtumas išsilaiko nepakitęs. Svečių ekipoje šiame kėlinyje nesulaikomai rungtyniauja Kęstutis Petrauskas, pelnęs 18 iš 23 komandos taškų šiame kėlinyje. Rungtynes rezultatu 36:73 laimi "Ice" ekipa.

"Vilniaus universiteto KHF" ekipoje išsiskyrė Ramūnas Makaveckas (9 tšk. 6 atk.), Lukas Jakštas (8 tšk. 5 atk. kam., 2 per. kam., 2 išpr. praž), Marius Lukauskas (7 tšk. 11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Domantas Ladyga (7 tšk. 4 atk. kam., 3 išpr. praž.)

"Ice" ekipoje išsiskyrė Kęstutis Petrauskas (20 tšk. 9 atk. kam., 2 išpr. praž., 3 per. kam.), Klaidas Jankaitis (15 tšk. 3 per. kam.), Vilius Ginevičius (15 tšk. 3 per. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Tomas Jonkus šnekėjo "Varžovams pergalė nieko nelemė, nes jiems jau sezonas baigtas, o mums ši pergalė iš tiesų svarbi. Mes kovojam dėl trečios vietos su "SK Neveronių" komanda ir jeigu jie šendien pralošė būtumėm užsitikrinę trečią vietą. Taip tikiuosi ir įvyko, bet jei ne, tai kitą savaitę dar liko vienos rungtynės rezerve, kurias norim atsirevanšuoti "Forto amicus-2 komandai už pirmąjį pralaimėjimą. Varžovai susirinko mažumoj, tai pasijuto nes jiems pritrūko jėgų. O mes iš pradžių žaidėm šiek tiek apsimiegoję, nes vėlyvas laikas, o po to įsibėgėjom ir visai neblogai pasigynėm, kai kurie deriniai pavyko, bet reikėtų dar mažiau klaidų daryt. Pradžioje tokie užmigę buvom. Džiaugiuosi savo komandos pergale ir linkiu taip ir toliau atsigauti po keleto pralaimėjimų. "

"ICE" ekipa iškovojo dar vieną pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:58 val.)"Nanas" iškovojo dramatišką pergalę prieš "ICE" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Greičio Juosta" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:34 val.)"ALD" patyrė dar vieną pralaimėjimą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:44 val.)BC "Rykliai" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Ice" pirmąjį etapą baigė pergalingai (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:36 val.)"ICE" be gailesčio sutriuškino "Bevardžius" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:23 val.)"ICE" "pakrovė" dar vienam varžovui (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:10 val.)"ICE" nepasipriešino "Forto Amicus - 2" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 16:13 val.)"ICE" reabilitavosi po nesėkmės praėjusiame ture (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:34 val.)