ENVILT / TALGA & BIG vs STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA (74:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA"

2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 3723

Pirmadienį (10.24), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susikovė "Envilt / Talga & Big" (šeimininkai) ir "Statybų Viziją & LSMU VA" (svečiai). Rungtynes, po gerai sužaisto antro ketvirčio, kuriame susikrovė didžiausią persvarą, laimėjo šeimininkų komanda- 74:66(19:17,25:14,16:15,14:20).

Pirmajame kėlinuke vyko lygi kova, niekam nepavyko atitrūkti, tik kėlinuko pabaigoje 2 taškų persvarą įgijo namie žaidusi komanda. Rezultatas po pirmojo kėlinio- 19:17.

Antrasis kėlinukas jau buvo šiek tiek kitoks, šeimininkai demonstravo geresnį žaidimą ir atitrūko nuo savo varžovų didesniu taškų skirtumu, kuris vėliau jiems padėjo užsitikrinti pergalę. Rezultatas prieš pertrauką- 44:31.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko lygi kova, taškas į tašką. "Statybų Viziją & LSMU VA" stengėsi sumažinti skirtumą, tačiau varžovai to neleido, savo kibia gynyba. Po trečio ketvirčio rezultatas- 60:46.
Ketvirtą kėlinuką laimėjo svečių komanda, tačiau to nepakako norint iškovoti pergalę, taigi varžovų antrame kėlinyje susikrautas pranašumas buvo lemtingas. Rezultatas po varžybų- 74:66.

Po varžybų "Envilt / Talga & Big" komandos kapitonas, M.Maziliauskas sakė: " Sezono pradžia tokia, kokios ir tikėjomės. Nedemonstravome geriausio žaidimo, kurį tikimės pasiekti sezonui įpusėjus, tačiau esame patenkinti pergale.".

Pralaimėjusios komandos treneris, G.Babrauskas sakė: " Varžybomis neesame nei patenkinti, nei nusivylę. Džiaugiuos šia nauja sale, kurioje galės žaisti jaunimas. Pralaimėjimo nesureikšminame, svarbiausia mokslai ir darbai, o čia tik pramoga.".
Rezultatyviausi žaidėjai:

"Envilt / Talga & Big" - Marius Giedraitis 20 tašk., Mantas Giedraitis 17 tašk., Stepas Butautas 10 tašk.

"Statybų Viziją & LSMU VA"- Dmitrij Kvitka 16 tašk., Martynas Andrijauskas 13 tašk.

"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)Nesunkiai pasiekta "Statybų Vizija & LSMU-VA" ekipos pergalė (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:10 val.)"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Ryterna" pralaimėjo septintąjį kartą, "Statybų Vizija & LSMU VA" iškovojo trečiąją pergalę (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 19:33 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)