AGAVA & ASS TERMOLINK vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (56:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio

2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 2888

Sekmadienį kovo 25 dieną, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Agava & ASS Termolink" ir svečių "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios tarp komandų užvirė kieta ir atkakli kova. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau prieš ilgąją pertrauką svečiai sugebėjo įgyti aštuonių taškų persvarą, kurią trečiame ketvirtyje išbarstė. Paskutinėje rungtynių dalyje komandos žaidė taškas į tašką ir tik pačioje rungtynių pabaigoje pergalę šventė svečiai. 56:59 (14:14, 7:15, 21:15, 14:15).

Rungtynes šeimininkai pradėjo baudos metimais, po kurių įgijo dviejų taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp jų išaugo iki trijų taškų. Iškart po to sekė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos krepšininkų surengtas spurtas 8:0, kurio dėka svečiai ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir įgijo penkių taškų persvarą. Į tai "Agava & ASS Termolink" atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. Vėliau svečiai dar padidino pranašumą dviem taškais, tačiau netrukus šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės taip išlygindami rezultatą. 14:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abiems ekipoms žaidimas klostėsi kiek vangokai, tačiau pirmieji ledus pralaužė šeimininkai, pataikydami du baudos metimus. Kiek vėliau komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių "Agava & ASS Termolink" turėjo dviejų taškų pranašumą. Po to svečių krepšininkai surengė spurtą 8:0 ir persvėrę rezultatą susigrąžino šešių taškų pranašumą į savo rankas. Į tai aikštės šeimininkai sugebėjo atsakyti trimis taškais, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo perpus – iki trijų taškų. Svečių ekipos žaidėjai nepasimetė ir prieš pat ilgosios pertraukos pradžią pelnė dar penkis taškus iš eilės, taip įgydami aštuonių taškų persvarą. 21:29.

Trečiame ketvirtyje atkaklios kovos netrūko, tačiau truputį pranašesni buvo šeimininkai. Pačioje pradžioje "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos krepšininkai dar padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Toks skirtumas dar išsilaikė nepilnas dvi žaidimo minutes, kol galiausiai "Agava & ASS Termolink" komandos žaidėjai surengė spurtą 11:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp jų išliko toks pats, tik kiek vėliau šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės, kurių dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo minimalų pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai pataikė tritaškį metimą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. 42:44.

Paskutinėje rungtynių dalyje tarp komandų vyko tikras trileris. Pačioje kėlinuko pradžioje svečiai, po kelių sėkmingų atakų, įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus "Agava & ASS Termolink" ekipos krepšininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau, vienu iš dviejų taikliu baudos metimu šeimininkai išlygino rezultatą, tačiau ilgai netrukus "Vėjų linija & Garliavos duona" susigrąžino trijų taškų pranašumą į savo rankas. Toliau aikštelėje virė tikros aistros ir likus žaisti keliasdešimt sekundžių šeimininkų krepšininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau tuo nepasinaudojo, ko pasekoje sunkią pergalę šventė svečių ekipos žaidėjai. 56:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vytautas Merkelis kalbėjo : " Šiandien buvo įtemptos varžybos. Laimėjome, galbūt, dėl to, kad labiau norėjome nugalėti, pas mus buvo daugiau emocijų. Aišku, turiu pastabų teisėjams. Nepriklausomai, kokio lygio komandos žaidžia, teisėjai vistiek turi švilpti teisingai ".

Pralaimėtojų ekipos treneris Vacys Žabas sakė : " Turėjome ilgą pertrauką, nežaidėme apie tris savaites, tai taip ir gavosi. Paleidome pradžią ir po to įsiklampinome bei negalėjom užpult ".

"Agava & AS Termolink" : T.Gaurilčikas 16, G.Prabulis 14, M.Dimša 8 taškai.

"Vėjų linija & Garliavos duona" : V.Vaškevičius 18, A.Raila 10, L.Varnas 7 taškai.

Puikaus Lauryno Varno žaidimo dėka "Vėjų linija & Garliavos duona" žengė į pusfinalį (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" laimėjo pirmąją akistatą prieš "Lietuvos geležinkelius" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" lengvai įveikė "Lietuvos geležinkelius" ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija" (2011 spalio 25 d., antradienis, 00:27 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" jau pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse eliminavo "Ryterną" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 22:16 val.)